- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

RZEZAWA. Wyprawki szkolne dla 121 pierwszaków DUŻO ZDJĘĆ

Fot. UG w Rzezawie

Wszyscy pierwszoklasiści z terenu gminy Rzezawa otrzymali wyprawki szkolne zawierające niezbędne przybory, w jakie musi być wyposażony każdy uczeń rozpoczynający naukę w szkole podstawowej. Prezenty trafiły do 121 dzieci.

Wyprawki otrzymali uczniowie ze wszystkich publicznych szkół podstawowych z terenu gminy: Rzezawy, Krzeczowa, Borku, Dąbrówki, Łazów, Jodłówki i Okulic.

Każda z nich składała się z kilkunastu artykułów. Wśród nich były m.in. długopisy, kredki, pisaki, farby, plastelina, nożyczki, kleje, pędzle, bloki techniczne i rysunkowe, czy worki na obuwie.

Wyprawki szkolne pierwszoklasistom przy obecności dyrektorów i wychowawców wręczył osobiście wójt Mariusz Palej. Towarzyszył mu Kierownik Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli Konrad Kasprzyk.

Przekazanie paczek z artykułami szkolnymi odbyło się 13 i 14 września

– Mam nadzieję, że wyprawka, którą otrzymali uczniowie pierwszych klas, pozwoli im na dobry start w szkole. Życzę im, żeby zawsze dobrze się w niej czuli oraz zdobywali najlepsze oceny i pogłębiali swoją wiedzę – podkreśla wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  ss

  19 września 2022 godzina 17:15

  Już po dwóch tygodniach nauki, jak pieniądze rodzice i tak wydali. Brawo, następnym razem pan wójt będzie rozdawał kalendarze w maju.

 2. Avatar

  Belfer

  19 września 2022 godzina 21:23

  Jakby od siebie zafundował to jest gest a tak to tylko rozdaje kasę z podatków i chwali się tym jak dziecko kolejny raz a za to ma jeszcze płacone i to kilkanaście tysięcy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra