- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

120 paczek dla podopiecznych MOPS w Bochni ufundowali właściciele osiedla Panorama ZDJĘCIA, WIDEO

- REKLAMA -

Produkty, które są niezbędne do przygotowania świątecznych potraw trafiły do paczek, które przygotowała firma COBER zajmująca się budową osiedla Panorama. Dziś w obecności Stefana Kolawińskiego burmistrza Bochni – Kazimierz Budek właściciel firmy deweloperskiej – przekazał paczki Norbertowi Paprocie dyrektorowi MOPS w Bochni.

To już trzecia edycja tej akcji charytatywnej. W tym roku przedstawiciele osiedla Panorama przygotowali 120 paczek, które trafią do 52 osób samotnych, 68 rodzin, w tym 25 rodziców samotnie wychowujących dzieci.

– Z wielka przyjemnością kontynuujemy to działanie. To już trzecia edycja tej akcji, mam nadzieję, że jak warunki będą sprzyjające będziemy ją kontynuować w kolejnych latach – podkreślał Kazimierz Budek właściciel firmy COBER.

– W czasie globalnego kryzysu, wysokich kosztów życia taka pomoc ma ogromne znaczenie. W rodzinach, gdzie dochody są skromne tego typu wsparcie jest na wagę złota – mówił podczas spotkania Norbert Paprota, dyrektor MOPS w Bochni.

Burmistrz zwrócił uwagę, iż jesteśmy w okresie Świąt Bożego Narodzenia, gdzie naturalna skłonność, która w nas drzemie, nakazuje nam czymś się dzielić z innymi.

– W tym przypadku to jednak trochę inna sytuacja, ta akcja to kontynuacja. To nie spontaniczny odruch serca, ale pewien system, który został wypracowany – podkreślał burmistrz Bochni dodając, że ma nadzieję iż ta akcja będzie kontynuowana.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra