- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Zawodnicy BKS na testach w klubach z wyższych lig

Fot. Marcin Kalinowski
- REKLAMA -

BKS Bochnia przygotowuje się do rozgrywek IV ligi, tymczasem kilku zawodników z jesiennej kadry czwartoligowca testowanych jest w klubach z wyższych lig.

Wśród testowanych znajduje się Tomasz Palonek. Napastnik BKS trenuje z Podhalem Nowy Targ. Według nieoficjalnych informacji, gra zawodnika spodobała się trenerowi trzecioligowca – Dariuszowi Mrózkowi. Potwierdza to niejako również jego wypowiedź do serwisu klubowego Podhala, w którym stwierdził: Dodatkowo okres przygotowawczy rozpoczęło z nami dwóch nowych graczy, którzy brali udział w ostatnim test-meczu. Będziemy się im bacznie przyglądać i nie ukrywam, że mają sporą szansę na to, by załapać się na stałe do naszej Kadry. Jeżeli osiemnastolatek przekona do końca szkoleniowca wówczas porozumieć będą musiały się kluby BKS i Podhale w sprawie transferu.

Swoich szans w wyższych ligach szukają Maciej Rogóż oraz Ernest Świętek, którzy jesienią byli wyróżniającymi się zawodnikami drużyny z Parkowej. Świętek, który może występować na pozycji napastnika i ofensywnego pomocnika, testowany jest przez drugoligową Resovię. Swojej szansy szuka też Maciej Rogóż. Boczny wystąpił w środowym sparingu pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz ze Stalą Rzeszów. Sądeczanie wygrali 2-0, a Rogóż zagrał w drugiej połowie 30 minut (od 46 do 75 minuty). Pomocnik ma do końca tego tygodnia określić swoją przyszłość w kontekście gry w BKS.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra