- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

W weekend ruszają piłkarskie rozgrywki rundy wiosennej. Niestety nadal bez publiczności!

- REKLAMA -

W nadchodzący weekend 24-25 kwietnia piłkarze nożni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozpoczną rozgrywki w ramach rundy wiosennej.

Sobota

Pierwsi na murawę wyjdą zawodnicy, którzy walczyć będą w II Lidze Okręgowej D1 Młodzików. W sobotę podopieczni trenera Mirosława Sobieszczyka na wyjeździe spotkają się z Gosir-Novi Rzezawianką (początek spotkania o godz. 9.30). W kolejnych spotkaniach młodzicy MOSiR zmierzą się również z takimi drużynami jak: MSP Bochnia, WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz, Promień Mikluszowice, Beskid Żegocina, OKS Brzesko, UKS AP Champions Brzesko, AKS AS Elita Brzesko i Trzciana 2000.

Także w sobotę o godz. 10.00 na murawę Stadionu Miejskiego przy ul. Parkowej w Bochni wyjdą wychowankowie trenera Piotra Góreckiego, którzy rozpoczną zmagania w I Lidze Okręgowej D1 Młodzików, goszcząc CANPACK Okocimski Klub Sportowy z Brzeska. W następnych kolejkach walczyć będą z zespołami: Macierz Lipnicy, KS Koszyc Wielkich, Football Academy z Dąbrowy Tarnowskiej, Termalicą Bruk-Bet Niecieczą, Unią Tarnów i Tarnovią Tarnów.

Również w sobotę mecz rozegrają bocheńskie orliki, szkolone przez Marcina Leśniaka. Młodzi zawodnicy podejmują wyzwanie w spotkaniach III Ligi Młodzików. 24 kwietnia na boisku przy ul. Chodenickiej w Bochni gościć będą Błękitnych Krzeczów (mecz rozpocznie się o godz. 12.30). W następnych kolejkach grać będą z drużynami: Szreniawy Nowy Wiśnicz, Gryfu Chronowa i Błyskawicy Proszówki.

Niedziela


W niedzielę na murawę Stadionu Miejskiego w Bochni wyjdą piłkarze, walczący w II Lidze Wojewódzkiej C1 Trampkarzy. Zespół MOSiR Bochnia, trenowany przez Michała Dziubę, gościł będzie drużynę Canpack Okocimski Brzesko. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00.
W następnych kolejkach nasi zawodnicy zmierzą się z: Hutnikiem Kraków, KS Chełmkiem, Akademią Piłkarską 21 Kraków, Tarnovią Tarnów, Unią II Tarnów, FA Sandecją Nowy Sącz.

Niestety, wszystkie mecze odbędą się bez udziału publiczności.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra