- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

W Bochni odbędzie się Nocny Maraton Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

- REKLAMA -

Celem tegorocznego wydarzenia zaplanowanego na 19 marca jest przepłynięcie dystansu jaki dzieli Bochnię i stolicę Węgier – Budapeszt – czyli 400 km. Jeśli będzie wystarczająca ilość zawodników to organizatorzy chcą aby dystans został zwiększony do 800 km.

Podczas tegorocznego wydarzenia na Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni będzie obowiązywał dodatkowy – wewnętrzny – Regulamin Nocnego Maratonu Przyjaźni Polsko – Węgierskiej – 19/20 marca 2022 r. dostępny na stronie pływalni.

W Maratonie mogą wystartować wszystkie osoby zgłoszone do VII Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego „Otyliada 2020”, niezależnie od zadeklarowanego dystansu, pod warunkiem potwierdzenia swojego uczestnictwa do 28 lutego 2022r. do godziny 15.00. Potwierdzenia startu w Maratonie trzeba kierować na adres e-mail: biuro@basenbochnia.pl Osoby, które nie potwierdzą swojego startu w tym terminie zostaną skreślone z listy startowej !

Pozostałe osoby zainteresowane startem w Nocnym Maratonie Przyjaźni Polsko – Węgierskiej proszone są o kontakt na adres e-mail zawody@basenbochnia.pl Zapisy do Maratonu będą trwały od 1 do 19 marca 2022r. , przy czym opłatę startową w wysokości 20 zł od osoby, należy wpłacić w dniu startu w godz. od 6.30 do 21.30.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra