- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Terminarz spotkań II Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn

- REKLAMA -

Zespół szczypiornistów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni jest w trakcie przygotowań do nadchodzącego sezonu rozgrywkowego 2021/2022 w II Lidze Piłki Ręcznej Mężczyzn. Jest już znany terminarz spotkań, które rozpoczną się w drugiej połowie września.

Drugoligowe rozgrywki mężczyzn ruszają 18 września, kiedy to zespół MOSiR Bochnia pod opieką trenera Ryszarda Tabora zainauguruje sezon, goszcząc ekipę SPR Orzeł Przeworsk.

W Śląskiej II Lidze Mężczyzn, w grupie IV, oprócz wymienionych zespołów udział wezmą następujące drużyny: AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce, MKS Ustroń, SPR Górnik Zabrze, KS VIVE II Kielce, HLB Buskowianka, SUMKS Jedynka Myślenice, SPR Stal II Mielec, SMS III ZPRP Kielce, AZS AGH II Kraków, Grupa Azoty Unia II Tarnów, SRS II Przemyśl, UKS SMS Wybicki Kielce. W sumie 14 zespołów. Pierwsza runda zakończy się 11-12 grudnia.

Terminarz meczów bocheńskiego zespołu – ZOBACZ

Spotkania, które będą się odbywać w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego w Bochni będą transmitowane na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV.

Terminarz całościowy dostępny na stronie  Związku Piłki Ręcznej w Polsce – TUTAJ

Szkolenie zawodników i rozgrywki zespołu MOSiR Bochnia w II lidze piłki ręcznej mężczyzn w sezonie 2021/2022 są wspierane finansowo przez Gminę Miasta Bochnia.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra