- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Ruszyły „Wakacje z piłką nożną – Football Camps 2020” ZDJĘCIA

- REKLAMA -

Football Camps 2020 wystartował. W poniedziałek Stadion Miejski w Bochni przy ul. Parkowej zapełnił się uczestnikami piłkarskiej półkolonii organizowanej przez Małopolski Związek Piłki Nożnej przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego.

PROJEKT FOOTBALL CAMPS

To wielowymiarowe sportowe przedsięwzięcie, adresowane do dziewcząt i chłopców ze wszystkich zakątków Małopolski, jest zrealizowane na terenie 19 powiatów Województwa Małopolskiego.

Projekt uwzględnia obecną, nadzwyczajną sytuację zdrowotną wynikającą z zagrożeń pandemii COVID-19. Wakacyjna propozycja jest zatem dostosowana do aktualnych obostrzeń epidemicznych w Polsce obowiązujących w związku z koronawirusem.
Program Football Camps 2020 zakłada organizację 19 półkolonii, każda trwająca 7 dni, na terenie powiatów: bocheńskiego, brzeskiego, chrzanowskiego, dąbrowskiego, gorlickiego, krakowskiego, limanowskiego, miechowskiego, myślenickiego, nowosądeckiego, nowotarskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, proszowickiego, suskiego, tarnowskiego, wadowickiego, wielickiego i tatrzańskiego.


INAUGURACJA W BOCHNI
W poniedziałek już po godz. 9.00 na piłkarskiej murawie zaroiło się od dzieciaków – zawodników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni z roczników 2008/2009 (młodzików). Wszyscy z futbolówkami, ubrani w stroje Football Camps 2020.

Młodzi futboliści ochoczo ruszyli do treningu pod czujnym okiem szkoleniowców: Piotra Góreckiego i Michała Dziuby. Nad organizacyjną stroną przedsięwzięcia czuwa kierownik sekcji piłki nożnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni Łukasz Gicala.

Inauguracyjnym zajęciom przyglądał się z zainteresowaniem prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni Jan Krupa.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra