- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Pływają, biegają, jeżdżą na rowerze – Darek i Piotrek założyli Triathlon Team Bochnia

Fot. małgorzata Więcek-Cebula
- REKLAMA -

To niekoniecznie propozycja dla wprawionych w boju sportowców. Klub Triathlon Team Bochnia powstał także z myślą o tych, którzy przygodę ze zdrowym stylem życia dopiero zaczynają. Dariusz Maszewski i Piotr Ogiński założyli pierwszy w naszym regionie klub, który będzie skupiał amatorów tych trzech dyscyplin sportowych. Co ważne, będzie także przygotowywał do zawodów triathlonowych.

Darek i Piotrek – obaj mogą być sportowymi wzorcami: systematyczni, wysportowani, ambitni. Zawodowo są związani z basenem w Bochni. Tu prowadzą zajęcia z pływania. W wolnych chwilach systematycznie jeżdżą na rowerze, ale także biegają.

Na swoim koncie mają wiele ukończonych zawodów sportowych. Najpoważniejszy to Ironman, którego obaj zaliczyli w 2017 roku w Barcelonie. To jednak nie koniec. Planów mają zdecydowanie więcej i to nie tylko sportowych.

Klub Triathlon Team Bochnia, który założyli, skierowany jest do zaawansowanych sportowców, ale tych, którzy dopiero raczkują. Jego założyciele zapraszają do wspólnych treningów, w planach mają także obozy przygotowujące do zawodów a później wspólne starty.

Osoby zainteresowanie mogą się kontaktować poprzez FB Triathlon Team Bochnia

3 komentarze

3 Comments

 1. Daniel HRC

  28 grudnia 2020 godzina 17:00

  Brawo Panowie
  Super pomysł i samych dukcesów‍♂️‍♂️‍♂️

 2. DAN

  28 grudnia 2020 godzina 20:28

  Brawo Wy

 3. Asia

  29 grudnia 2020 godzina 22:42

  Gratuluję i trzymam kciuki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra