BOCHNIA-GDYNIA. Sukces sportowców Triathlon Team Bochnia!

Duże brawa dla sportowców Triathlon Team Bochnia – grupy założonej trzy lata temu przez Darka Maszewskiego i Piotrka Ogińskiego. Podczas ostatniego IM Gdynia Agnieszka Roman z Bochni wywalczyła pierwszy w regionie tytuł IRONWOMENKI zdobywając drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej. To jeszcze nie wszystko Agnieszka otrzymała przepustkę na Mistrzostwa Świata IM zaplanowane na przyszły rok na Hawajach.

Także ogromny sukces w Gdyni osiągnął Maciek Nosek, który z Triathlon Team Bochnia, trenuje od początku powstania grupy. Maciek zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. W jego przypadku udział w każdych zawodach kończy się miejscem na podium. Maciek też otrzymał przepustkę na Mistrzostwa Świata IM na Hawajach i już wiadomo, że w tych zawodach wystartuje. Będzie reprezentował nie tylko Triathlon Team Bochnia, ale także Polskę.

W Gdyni swój debiut miała też Anna Bednarska, która wystartowała w 1/2 IRONWOMEN zdobywając pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. Sukcesem zakończył się także udział 18-letniej Wiktorii Maszewskiej (córki Darka) zdobyła MP w swojej kategorii na dystansie krótkim 1/8 .

Bocheńska grupa Triathlon Team Bochnia tegoroczny sezon zamyka z przytupem. Na IM w Barcelonie. W zawodach bierze udział kilka osób, ale kibicować im jedzie około 80-osobowa grupa.