Ogromne zainteresowanie II Brzeską Dychą św. Jakuba DUŻO ZDJĘĆ

Ponad pół tysiąca osób wzięło udział w drugiej edycji Brzeskiej Dychy św. Jakuba. Wszyscy uczestnicy zawodów zorganizowanych w sobotę otrzymali medale.

W kategorii Nordic Walking najlepsze miejsca zajęli: 1- Michał Florek z Krakowa, 2 – Małgorzata Krawczyk z Żeglc, 3 – Krzysztof Gierlasiński z Krosna

W kategorii Bieg 5 km najszybciej na mecie byli: 1 – Jakub Molczyk z Niwki, 2 – Piotr Piątkowski z Krakowa, 3 – Piotr Kuterba z Krakowa.

Najwcześniej spośród mieszkańców gminy Brzesko na mecie był Bartosz Sadowski.

W kategorii Bieg 10 km najszybciej przybiegł Adam Czerwiński z Wieliczki, tuż za nim Mikołaj Matuszko z Krakowa i Andrzej Lachowski też z Krakowa.

Najszybszym mieszkańcem gminy Brzesko w tej kategorii okazał się Marcin Topolski z Jadownik, który ukończył bieg w czwartej lokacie.