- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Koszykówka. U16: Kadetki A MOSiR Bochnia wygrywają w Nowym Sączu

Fot. MOSir Bochnia
- REKLAMA -

W sobotę Kadetki A (rocznik 2004) Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrały zaległe, wyjazdowe spotkanie w Nowym Sączu, gdzie różnicą 18 punktów pokonały zespół UKS Żak. Był to 5 mecz i 5 zwycięstwo bochnianek w lidze małopolskiej.

UKS Żak Nowy Sącz – MOSiR Bochnia 53:71 (7:20, 14:13, 10:24, 12:14)

Początek nie wskazywał na tak okazałe zwycięstwo bochnianek, dopiero w 5 minucie zawodniczki MOSiR wyszły na prowadzenie i nie oddały go do końca. Bardzo dobre zawody rozegrała Nikola Gałek i jej młodsza koleżanka Nikola Więcek. Pod koszami brylowały: Magda Cabała i Julka Kolarz.

-Dziewczyny zagrały bardzo dobrze w obronie, w ataku musimy poprawić decyzyjność i szybkość gry – powiedział po spotkaniu trener Rafał Sroka. – Ogólnie jestem zadowolony z postawy moich zawodniczek, bo wiadomo nie od dziś, że Sącz to trudny teren.

Skład/Punkty MOSiR Bochnia: Magdalena Cabała 24, Nikola Gałek 13, Nikola Więcek 8, Patrycja Czaja 7, Julia Kolarz 6, Katarzyna Mroczek 6, Emanuela Despet 5, Maja Zębala 2, Maja Kot, Klaudia Palej, Natalia Kowalik.

Obecnie po 5 meczach Bochnia ma 10 punktów i zajmuje I miejsce w tabeli.

Za tydzień (7 marca)  bochnianki ostatni mecz ligowy w kategorii U16 rozegrają na wyjeździe z Wisłą Kraków (spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00 w hali krakowskiego klubu przy ul. Reymonta 22).

14 i15 marca odbędzie się turniej po ligowy, którego gospodarzem będzie MOSiR Bochnia.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra