Sport

Koszykówka. MOSiR Bochnia – Wisła CANPACK Kraków 75:64

Po ponad miesięcznej przerwie w rozgrywkach juniorki MOSiR-u Bochnia powróciły na parkiet. W ostatnią niedzielę we własnej hali pokonały krakowianki.

Przeciwnikiem była II drużyna Wisły CANPACK Kraków. Przed meczem wydawało się, że zawodniczki MOSiR łatwo poradzą sobie z przeciwniczkami, ale słaba skuteczność, bardzo duża ilość strat oraz słaba obrona spowodowały, że do przerwy Wisła będąca w siedmioosobowym składzie prowadziła 4 punktami.

Po przerwie większa mobilizacja oraz lepsza obrona na całym boisku spowodowała, że drużyna z Bochni powoli odrabiała straty i w 29 minucie wyszła na prowadzenie, którego już nie oddała do końca meczu. MOSiR Bochnia wygrała z Wisłą CANPACK II Kraków 75:64 (16:24, 14:13, 21:14, 24:16)

W meczu zagrały: Zuzanna Kierońska 4, Emanuela Lekka 16, Agnieszka Krawiec 8, Magda Cabała 15, Weronika Wilk 7, Olga Kaźmirek 4, Łucja Dziadowiec 15, Julia Gadowska 4, Patrycja Czaja 4, Emanuela Despet.
Trenerem zespołu jest Marta Starowicz.

Po 6 meczach z 11 punktami MOSiR zajmuje I miejsce w tabeli.

Zapraszamy do kibicowania w niedzielę!

23 lutego koszykarki MOSiR Bochnia rozegrają 8 kolejkę, podczas której gościć będą KS Koronę Kraków. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni.