- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Brzesko. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-14 w futsalu: Okocimski zakończył turniej na 10. miejscu

Fot. Marcin Kalinowski
- REKLAMA -

Prowadzeni przez trenera Radosława Jacka brzescy juniorzy zakończyli już swój udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 14 w Futsalu. Ostatecznie klub zajął 10. miejsce w turnieju.

Drużyna z Brzeska przystąpiła do rywalizacji w grupie A, gdzie zmierzyła się z Jantarem Ustka i GSF-em Gliwice. Po remisie 2:2 z zespołem z Ustki i porażce z gliwiczanami 2:4 drużyna zajęła trzecie, czyli ostatnie miejsce w grupie i nie awansowała do fazy pucharowej.

Brzeszczanom pozostała jeszcze rywalizacja o zajęcie jak najwyższej pozycji wśród zespołów, które zajęły ostatnie miejsca w grupach. Na drodze do zajęcia 9. pozycji stanął najpierw Zryw Książki, który udało się zespołowi pokonać dopiero w rzutach karnych. Mecz zakończył się remisem 3:3, a w karnych Okocimski wygrał 2:1.

W meczu o 9. miejsce drużyna z Brzeska zmierzyła się ze zwycięzcą drugiej pary, czyli Śląskiem Wrocław, który pokonał Red Dragons Pniewy 6:5. Lepsi w tym starciu okazali się rywale Okocimskiego. Mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla zespołu ze stolicy Dolnego Śląska.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra