- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Bochnia. Trampkarze MOSiR w Bochni pokonali Szreniawę. Dobry początek sezonu

fot. MOSiR Bochnia
- REKLAMA -

Trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, walczący w I lidze okręgowej, rozegrali 7 kolejkę. Tym razem na stadionie miejskim gościli WKS Szreniawę, którą pokonali różnicą dwóch bramek.

MOSiR Bochnia – WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 3:1

Początkowo spotkanie wydawało się wyrównane (wynik 1:1), ale później bochnianie, zmobilizowani przez trenera Marcina Leśniaka, stanęli na wysokości zadania i oddali dwa celne strzały. Bramki dla Bochni zdobyli: Krystian Spytek, Filip Budzyn i Piotr Leszczyński.

Kolejny mecz trampkarzy 16 września. W tej chwili bochnianie znajdują się na 5 pozycji w tabeli. Przed nimi kolejne 7 kolejek – najbliższa w niedzielę .

Przedstawiciele MOSiR zapraszają do kibicowania podczas meczu, który również  zostanie rozegrany w Bochni – bochnianie podejmować będą drużynę Termaliki Bruk-Bet Niecieczy. Początek spotkania w samo południe.

Wcześniejsze spotkania

W piątek 14 września w Bochni będzie okazja kibicować drużynie MOSiR II Bochnia, która w ramach 2 kolejki II ligi młodzików gościć będzie Czarnych Kobyle. Mecz rozpocznie się o godz. 15.30.

W niedzielę 16 września tuż przed trampkarzami (o godz. 10.00) na murawę bocheńskiego stadionu wejdą piłkarze MOSiR Bochnia, walczący w I lidze okręgowej D1 młodzików. W ramach 7 kolejki spotkają się oni z drużyną UKS AP Champions Brzesko.

We wtorek 18 września  mieszkańcy Bochni będą mieli okazję  kibicować dwóm zespołom trenowanym przez Piotra Góreckiego – o godz. 15.30 MOSiR I Bochnia gościć będzie Czarnych Kobyle, o 17.00 MOSiR II Bochnia podejmie zespół GOSIR – NOVI Rzezawiankę.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra