Sport

Bochnia. Pierwsze i drugie miejsce MSP Bochnia w bocheńskiej lidze halowej!

W pierwszym tygodniu ferii na hali SP nr 4 w Bochni rozgrywana była bocheńska halowa liga piłki nożnej w kategorii żak i orlik. W rozgrywkach oprócz drużyn MSP wystąpiły następujące zespoły: MOSiR Bochnia, Beskid Żegocina, Viktoria Słomka, Promień Mikluszowice i Nieszkowianka.

Kadry MSP spisały się w tych rozgrywkach bardzo dobrze. W kategorii Żak zajęły I miejsce a w kategorii Orlik  II miejsce, tuż za Beskidem Żegocina.

W kadrach MSP Bochnia wystąpili zawodnicy z trzech szkółek piłkarskich: ABC Futbolu, Fair Play oraz Zostań Piłkarzem.

Brawa dla chłopców. Świetne wyniki drużyn MSP Bochnia to zasługa współpracy ze szkółkami piłkarskimi oraz odpowiedniemu procesowi selekcji, szkolenia i rywalizacji sportowej.

Dzięki temu chłopcy ci mogą odpowiednio się rozwijać i rywalizować z najlepszymi. Takie podejście wyróżnia MSP Bochnia na tle innych klubów piłkarskich. Pracuje się tutaj z zawodnikami którzy jeszcze trenują w szkółkach. Chłopcy oprócz udziału w turniejach z macierzystymi akademiami biorą udział w bardzo bogatym programie turniejów pod szyldem MSP Bochnia. Efekty jak widać są znakomite. 

8 komentarzy

8 Comments

 1. wiliam

  02 lutego godzina 09:52

  A czy pozostali zawodnicy nie zasługują na fotkę Panie Boroń ? Dla młodych to jest zdrowy doping dla dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji ! Brawo MOSiR Bochnia i inni !!!

  • Adam Boroń

   03 lutego godzina 18:33

   Oczywiście, że zasługują ale o to powinni chyba zadbać trenerzy tych innych drużyn William? Ja napisałem relacje z występów naszych drużyn i tego dotyczył ten artykuł. Pzdr

   • wiliam

    03 lutego godzina 21:35

    Przepraszam,ale nie wiedziałem ,że to Wasz Portal . A Redakcja co na taki ,,obiektywizm”?

  • Witold Leo

   03 lutego godzina 18:56

   Zapraszamy w szeregi zrzeszonych szkółek w MSP Bochnia wtedy będziecie na zdjęciu :)(…oj chyba boli, ale przecież nikt nikomu nie broni ciężko pracować i mieć pomysł na rozwój :))

   • wiliam

    03 lutego godzina 21:38

    Pycha kroczy przed upadkiem a po upadku kroczy śmieszność !!!

    • Witold Leo

     03 lutego godzina 23:42

     501 288 869 to mój nr proszę zadzwonić wyjaśnię wszelkie wątpliwości. Bo takie pisanie nie wiadomo z kim na forum nie ma sensu. Masz zastrzeżenia do naszej pracy to zadzwoń i powiedz w czym masz problem.

     • wiliam

      04 lutego godzina 09:37

      Autoreklama, dlatego nie zamierzam wchodzić w dalszą dyskusję.Pozdrawiam w imieniu innych młodych adeptów piłkarskich np. z Beskidu Żegocina zwycięzcy w swojej kategorii tj. Orlików !!!

 2. Witold Leo

  04 lutego godzina 12:03

  Oczywiście za monitorem to każdy jest mądry i odważny ale jak trzeba porozmawiać i przedstawić sensowne argumenty to już jest problem. Beskidowi oczywiście gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra