- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Bochnia. BLF: przed nami 2. kolejka

- REKLAMA -

Tym razem kolejka rozpocznie się już w sobotnie popołudnie, gdy do rywalizacji przystąpią zespoły I ligi, natomiast mecze Ekstraklasy tradycyjnie odbędą się w niedzielę.

I liga:
sobota:
17.00 Rangers – Elmec Instalacje Elektryczne
17.45 Św. Paweł – Stalprodukt Oldboys
18.30 iSprzęt – Dandav
19.15 Parkers – G2 Transport

Mecze 2. kolejki zapowiadają się niezwykle ciekawie. Ciężkie zadanie czeka ekipę Rangers, która zagra z podrażnionym porażką z drużyną iSprzęt (2-4) zespołem Elmec. „Elektryczni”, jeśli chcą liczyć się w walce o czołowe pozycje, to muszą zrobić wszystko, by zgarnąć komplet punktów.

Trudno wskazać faworyta meczu Św. Paweł – Stalprodukt Olboys. „Święci” dość pewnie pokonali na inaugurację zespół Rangers (5-1), który jednak dopiero uczy się grać w futsal, natomiast „Hutnicy” po niezwykle zaciętym spotkaniu zremisowali z ekipą Parkers (2-2). Stalprodukt to jednak wciąż zespół doskonale operujący piłką i wydaje się, że to ten zespół należy stawiać w roli minimalnego faworyta.

Niezwykle ciekawy powinien być również mecz iSprzet – Dandav. Oba zespoły wygrały na inaugurację, prezentując się dobrze i z pewnością mogą liczyć się w rywalizacji o czołowe pozycje. Wynik tego meczu wpłynie na rozwój sytuacji w górnej części tabeli.

Warto uwzględnić w planach na sobotni wieczór również obejrzenie spotkanie Parkers – G2 Transport. Odmłodzona drużyna Parkers może okazać się niewygodnym rywalem dla każdego w lidze, ale ich przeciwnicy, choć ulegli przed tygodniem ekipie Dandav (1-4), także mają swoje atuty. Szykuje się ciekawy pojedynek.

Ekstraklasa:
niedziela:
18.30 Corleone – Transbet
19.15 Igloo – Stalprodukt
20.00 Spektrum – Lemon FHU
20.45 Krawczyk Team – Bosman

Jeszcze ciekawsze powinny być spotkania Ekstraklasy. Choć zespół Corleone przegrał swój pierwszy mecz z Igloo (2-3), to zaprezentował się nieźle. Teraz czeka go równie trudne wyzwanie, ponieważ zmierzy się z Transbetem. Faworytem będą dwukrotni mistrzowie ligi, jednak Corleone już pokazało, że potrafi skutecznie się bronić i zaskakiwać rywali.

Hitem kolejki będzie ligowy klasyk pomiędzy zespołami Igloo i Stalprodukt. Oba zespoły minimalnie wygrały swoje spotkania 1. kolejki. W poprzednim sezonie „Hutnicy” w drodze po tytuł przegrali i zremisowali zaledwie po 2 mecze, ale to właśnie „Mroźni” urwali im najwięcej punktów wygrywając pierwszy mecz 5-3 i remisując na koniec sezonu 4-4. Teraz mecz również powinien być niezwykle ciekawy.

Kolejne bardzo trudne zadanie czeka zespół Spektrum, który zagra z ekipą Lemon FHU. „Cytrynki” po szalonym meczu jedynie zremisowały z drużyną Bosman, więc teraz z pewnością zrobią wszystko, by zdobyć komplet punktów. Beniaminek pokazał się jednak z dobrej strony w meczu z Transbetem i z pewnością nie podda się łatwo.

Od dwóch sezonów mecze dawnej ekipy Domek, a obecnie Krawczyk Team i Bosmana rozgrzewają widzów do czerwoności. W poprzednim sezonie to Bosman był górą, ponieważ wygrał obie konfrontacje 3-2. Teraz z pewnością spotkanie tych drużyn również będzie należało do bardzo zaciętych.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra