- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Wakacyjny konkurs w bocheńskiej bibliotece

- REKLAMA -

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie pt. „Znajdziesz w Czytelni”.

Parafrazując tegoroczne hasło Tygodnia Bibliotek „Znajdziesz mnie w bibliotece”, które niesie w sobie znaczeniową lekkość, pozwalającą myśleć o bibliotece, jako miejscu, które nic nie wymusza, a jedynie wabi, biblioteka zaprasza swoich obecnych i przyszłych czytelników do wspaniałej zabawy. Celem konkursu jest promowanie zbiorów i oferty kulturalnej Czytelni, rozbudzenie zainteresowań literaturą popularnonaukową i regionalną oraz zachęcenie do korzystania z jej bogatego księgozbioru.

Biorący udział w konkursie będą mogli wykazać się umiejętnością wyszukiwania informacji. Zadaniem uczestników będzie udzielenie odpowiedzi na pytania-zagadki, publikowane na Facebooku, Instagramie i stronie internetowej biblioteki oraz znajdujące się w Czytelni. Materiały pomocnicze, ułatwiające rozwiązanie zadań są dostępne w Czytelni. Zadania konkursowe prezentowane są w każdy pierwszy dzień tygodnia (tj. poniedziałek) począwszy od 5 lipca do 30 sierpnia 2021 roku.

Rozwiązania należy dostarczyć osobiście do Czytelni dla dorosłych bocheńskiej biblioteki lub mailowo na adres czytelnia@biblioteka-bochnia.pl do 24 września 2021 roku. Wśród uczestników konkursu, którzy udzielą prawidłowych odpowiedzi, zostaną rozlosowane nagrody. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 9 października 2021 roku.

Biblioteka zachęca wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie. Regulamin konkursu poniżej.

Regulamin konkursu „Znajdziesz w Czytelni”

1. Konkurs organizowany jest przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Bochni – Czytelnię, ul. Mickiewicza 5, zwaną dalej Organizatorem.

2. Konkurs rozpocznie się 5 lipca 2021 roku i będzie trwał do 24 września 2021 roku.

3. Celem konkursu jest promowanie zbiorów i oferty kulturalnej Czytelni, rozbudzenie zainteresowań literaturą popularnonaukową i regionalną oraz zachęcenie do korzystania z jej bogatego księgozbioru.

4. Zadaniem uczestników konkursu będzie udzielenie odpowiedzi na 9 pytań konkursowych, które będą prezentowane kolejno w każdy pierwszy dzień tygodnia (tj. poniedziałek) począwszy od 5 lipca do 30 sierpnia 2021 roku, na Facebooku, Instagramie i stronie internetowej Biblioteki. Pytania te będą również dostępne w Czytelni dla dorosłych.

5. Prawidłowo rozwiązane zadania (karty odpowiedzi)należy dostarczyć osobiście do Czytelni lub mailowo (z tematem wiadomości: konkurs „Znajdziesz w Czytelni”) na adres czytelnia@biblioteka-bochnia.pl do 24 września 2021 roku. Prace podpisane: imieniem i nazwiskiem, powinny zawierać adres e-mail lub numer telefonu uczestnika konkursu.

6. Zwycięzcy konkursu wyłonieni w losowaniu otrzymają nagrody rzeczowe: książki, gry planszowe oraz kupony na darmową pyszną kawę w Czytelni. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 9 października 2021 roku.

7. Udział w konkursie wiąże się z podaniem danych osobowych uczestnika. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z obowiązującym prawem – ustawa o ochronie danych osobowych (z dnia 10 maja 2018 r. – Dz. U. z dn. 24 maja 2018 r. poz. 1000) i ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 ze zm.).

8. Administratorem danych osobowych jest Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni przy ul. Mickiewicza 5. Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji postanowień konkursu i w zakresie niezbędnym do jego realizacji.

9. Udział w konkursie jest równoznaczny z udzieleniem nieodpłatnej zgody na wykorzystanie wizerunku utrwalonego w trakcie imprezy.

10. Organizator nie zwraca nadesłanych prac. Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Czytelni dla dorosłych lub pod nr telefonu: 14 614 52 26

11. Informacja o ewentualnych zmianach będzie zamieszczona na Facebooku, Instagramie i stronie internetowej Biblioteki.

12. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika niniejszego regulaminu w całości.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra