- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Tłumy na Koncercie Noworocznym Orkiestry Baczków

- REKLAMA -

Po brzegi była wypełniona hala w Łapczycy w niedzielne popołudnie. Nic w tym dziwnego, na scenie wystąpiła rewelacyjna Orkiestra Baczków prowadzona przez Wojtka Zwierniaka. Wydarzenie było też okazją do przedpremierowej prezentacji fragmentu musicalu „Możesz więcej”.

W repertuarze Koncertu Noworocznego pojawiły się utwory musicalowe i filmowe, kolędy, polskie przeboje oraz muzyka instrumentalna.

Orkiestrze towarzyszyła sekcja smyczkowa Sinfonia Carpathia. Na scenie zaśpiewali: Natalia Piotrowska-Paciorek, Justyna Janik, Kuba Jurzyk, Monika Wojciechowska, Marcin Jajkiewicz, Tomasz Jarosz
Łukasz Buksa OFM i inni..Koncert poprowadził Konrad Sołtys.

Fot. Fb. Ł.Kmita

4 komentarze

4 Comments

 1. Avatar

  Anonim

  10 stycznia 2023 godzina 07:19

  Impreza gminna to po co burmiszcza☹️zaprosili?@ Do tego jak on siedzi przeważnie bez ogłady i mało kulturalnie….

 2. Avatar

  Pliss

  10 stycznia 2023 godzina 14:09

  A gdzie zdjęcia wójciny hmm

 3. Avatar

  etyka

  10 stycznia 2023 godzina 21:44

  Wyskakuje z każdego zdjęcia na Facebook,to już i tak przesyt!!!. Dobrze, że Pani Redaktor zajmuje się sukcesem zespołu – osób które osiągnęły sukces swoim talentem i pracą, a nie promowaniem osób, które na to nie zasługują ….!!!! Co do Burmistrza – tylko pozazdrościć takiego Włodarza, jego klasy i taktu, umiejętności znalezienia się w miejscu publicznym. Godnie reprezentuje Miasto Bochnię.

  • Avatar

   Do budy

   11 stycznia 2023 godzina 21:09

   Co widać szczególnie po obiecankach i niedotrzymywaniu słowa np.w sprawie przedszkola na osiedlu NPDL i kar do zapłacenia za oddane inwestycje i zapłatę z budżetu a nie z własnej pensji za nieudolność.Nie pogrązaj się już zbędny rzeczniku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra