Kultura

Słomka, Gawłów. Margaret, Łobuzy i zespół Boys. Dziś rozpoczyna się V Święto Gminy Bochnia PROGRAM

Sobota i niedziela to V Święto Gminy Bochnia. Wydarzenie rozpocznie pełen ciekawych konkurencji IX Turniej Sołectw, w którym drużyny z poszczególnych miejscowości będą rywalizować o Puchar Wójta Gminy Bochnia i atrakcyjne nagrody.

Od godziny 18 królować będzie muzyka taneczna. Jako pierwszy na scenie zagości zespół Boys znany m.in. z takich hitów jak ,,Najpiękniejsza Dziewczyno’’, ,,Wciąż pamiętam’’, ,,Moja Kochana’’.

Kolejną gwiazdą o godz. 20 wieczoru będą ,,Łobuzy’’–  twórcy ogólnopolskiego przeboju ,,Ona czuje we mnie piniądz’’. Muzycy mają w swoim dorobku również takie hity jak: ,,Łobuz kocha najbardziej’’ i ,,Zbuntowany Anioł’’.

Muzyczną część tego dnia zakończy dyskoteka o godz. 21.30 , którą poprowadzą Dj Eliash & Pema.

NIEDZIELA

Drugi dzień imprezy rozpocznie się tradycyjnie ,,Świętem Latawca’’- nie zabraknie licznych gier i zabaw dla całych rodzin, a także konkursu na najpiękniejszy, wykonany samodzielnie latawiec.

Występy sceniczne rozpocznie o godz. 17 regionalny Zespół Pieśni i Tańca ,,Siedlecanie’’, a następnie na scenie zaprezentuje się zespół Mechanica. Koncert gwiazdy wieczoru poprzedzi o godz. 19.30 występ Orkiestry Baczków, której repertuar zapewne zachwyci wszystkich przybyłych.


O 21:00 rozpocznie się koncert Margaret– polskiej piosenkarki, blogerki i projektantki mody. Artystka zdobyła popularność za sprawą teledysku do debiutanckiego singla „Thank you very much”. Zyskał on sławę nie tylko w Polsce, ale i na świecie (wysoko notowany był m.in. w Niemczech, Austrii czy Włoszech). Jej utwór „Start a Fire” został oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn w 2014 roku. Innymi niekwestionowanymi hitami artystki, bijącymi rekordy popularności są: ,,Byle jak’’, ,,Tempo’’, ,,In my Cabana’’.

Po koncercie rozpocznie się o godz. 22.30 widowiskowy pokaz laserów, po którym najwytrwalsi goście będą mogli bawić się podczas dyskoteki, na którą zaproszą o godz. 22.40 Dj Eliash & Dj Sixth – aktualny Mistrz Polski.

Na cały weekend przygotowano atrakcje mobilnego parku rozrywki, lunaparku JN –LUNAPARK.

Konferansjerami tegorocznej edycji będą: Agata Petela – dziennikarka Radia Plus, Kris Kojder – prezenter telewizyjny i radiowy.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra