- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Rzezawa. Mała Książka – Wielki Człowiek w bibliotekach w Rzezawie, Buczkowie i Krzeczowie

- REKLAMA -

Gminna Biblioteka Publiczna w Rzezawie wraz z filiami w Buczkowie i Krzeczowie po raz kolejny biorą udział w projekcie „Mała Książka – Wielki Człowiek”.

Do kolejnej edycji projektu bookstartowego „Mała książka – wielki człowiek” zgłosiło się aż 5 156 bibliotek, o ponad półtora tysiąca więcej niż w pierwszej edycji!

W Bibliotekach Publicznych w Gminie Rzezawa na wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym 3 – 6 lat czekają wyjątkowe prezenty: jest to Wyprawka Czytelnicza na dobry czytelniczy start.

W Wyprawce dzieci znajdą wyjątkową książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika.

Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego,

Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki. Kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek” przypomina o korzyściach wynikających ze wspólnego czytania.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra