- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Noc w bibliotece. Ruszyły zapisy!

- REKLAMA -

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza na noc pełną wrażeń i niesamowitych historii do „Krainy Nibylandii” czyli noc w Bibliotece. W jej trakcie uczestnicy, czyli dzieci od 8 do 12 lat, będą miały szansę wykazać się swoją wiedzą na temat bajek i baśni oraz poznać wiele innych barwnych opowieści i fantastycznych bohaterów. Obowiązują zapisy uczestników.

W związku z panującymi ograniczeniami tegoroczna noc w Bibliotece będzie miała inną formę niż dotychczas. Odbędzie się ona 15 stycznia 2022 roku (tj. sobota), w godzinach od 18.00 do 22.00. W tym roku, niestety, dzieci nie będą nocowały w Bibliotece. Jak dotychczas warunkiem uczestnictwa jest bycie czytelnikiem bocheńskiej Biblioteki lub jej filii oraz wypełniony przez rodzica/opiekuna formularz zgody (załącznik nr 1 do regulaminu).

Zapisu dziecka można dokonać w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży PiMBP w Bochni, ul. Mickiewicza 5, tel. 14 614 52 23 do dnia 14 stycznia 2022 r. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły w regulaminie na stronie internetowej Biblioteki www.biblioteka-bochnia.pl

Biblioteka zachęca wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z regulaminem i zaprasza do „Krainy Nibylandii”.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra