- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Moja choinka – konkurs plastyczny on-line

- REKLAMA -

Miejski Dom Kultury zaprasza do udziału w konkursie przeprowadzanym online na stworzenie swojej kreatywnej nowoczesnej wersji choinki, być może w trendzie „0 waste”? Aby wziąć udział w konkursie należy po jej wykonaniu zrobić jej fotografię i z krótkim opisem jak powstawała przysłać pocztą elektroniczną na adres bocheńskiego domu kultury.

Współczesne choinki  z tradycyjnymi łączy jedynie kształt trójkąta. Zrobione są z różnorodnych  materiałów (papier, tkanina ,drewno, metal ,włóczka, sznurek, plastik), a wieszane na nich ozdoby nie zawsze kojarzą się ze świętami. Bywają również formą „obrazu” zawieszoną na ścianie, aranżacją wnętrza albo abstrakcyjną kompozycją.

ZAŁOŻENIA ARTYSTYCZNE

  • forma przestrzenna do powieszenia lub postawienia
  • dowolny rozmiar
  • samodzielnie wykonane elementy

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

  • nie czekaj aż pojawią się pachnące drzewka
  • zrób nowoczesną choinkę wg własnego pomysłu, zaaranżuj ją jako wystój mieszkania na długie jesienno-zimowe wieczory
  • zrób zdjęcia i krótko opisz jak została wykonana

W konkursie może wziąć udział każdy odbiorca tej informacji. Prace mogą być dziełem zbiorowym całej rodziny. Plik zatytułowany MOJA CHOINKA powinien zawierać: zdjęcia choinki z autorem/ami, krótki opis jak została wykonana, kartę uczestnictwa. Plik należy wysłać na mdk@bochnia.pl lub mdkbochnia@gmail.com do 20 grudnia 2020 r.

Nagrodą w konkursie będzie publikacja prac na www.mdk.bochnia.pl oraz ich wydruków na słupach reklamowych MDK (publikacja będzie opisana imieniem i nazwiskiem autora) a także na profilach społecznościowych MDK.

Regulamin konkursu i karta uczestnictwa dostępne są na stronie www.mdk.bochnia.pl

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra