- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

GMINA RZEZAWA. Niezwykłe muzyczne widowisko. Koncert Noworoczny [ZDJĘCIA]

- REKLAMA -

W piątkowy wieczór w sali gimnastycznej SP w Krzeczowie odbył się koncert noworoczny, podczas którego zabrzmiały najpiękniejsze polskie oraz zagraniczne kolędy i pastorałki. Nie zabrakło także innych utworów, w tym największych hitów m.in. Andrei Bocellego i Leonarda Cohena.

Podczas koncertu noworocznego wystąpił mający w swoich szeregach wielu utalentowanych muzyków Chór Vox Cordis z Krzeczowa pod batutą Martyny Dymury.

Ogromne show, i to już nie po raz pierwszy w naszej gminie, zrobił duet znakomitych śpiewaków operowych Duo Performance, który tworzą Monika Biederman-Pers i Piotr Karzełek.

Wystąpił również charyzmatyczny Krzysztof Bigaj „Timshel”, który nie tylko pięknie śpiewał, ale także poprowadził całą uroczystość.

W tym miejscu warto również podkreślić, że artystom na scenie towarzyszył zespół muzyczny, który tworzyli: Mateusz Dudek (akordeon i keyboard), Maciej Kwarciński (flet), Vasyl Kobil (kontrabas) oraz Adam Stępniowski (perkusja).

Koncert noworoczny stał na bardzo wysokim poziomie. Nic więc w tym dziwnego, że publiczność znakomicie się bawiła i była zachwycona występami. Na zakończenie zgotowała artystom owacje na stojąco.

Organizatorami koncertu noworocznego byli: Wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej, Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krzeczowie oraz Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji (LOWE) w Rzezawie.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra