- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Chór Męski Cantores Sancti Nicolai nagrał „The Sound of Silence”. Premiera teledysku 18 września

- REKLAMA -

Chór Męski Cantores Sancti Nicolai oraz Kopalnia Soli Bochnia zapraszają na premierę teledysku do utworu „The Sound of Silence” w aranżacji Szymona Markiewicza, do którego zdjęcia wykonane zostały w najstarszej kopalni soli w Polsce.

W niedzielę, 18 września o godzinie 14:00 w kinie Regis, odbędzie się premiera teledysku do aranżacji utworu „The Sound of Silence” w wykonaniu bocheńskiego Chóru Męskiego – Cantores Sancti Nicolai.

Pomysł wykonania i nagrania teledysku do utworu rozrywkowego pojawił się w głowach chórzystów już dawno temu. Wiązał się on z chęcią pokazania, że muzyka chóralna, może być interesująca nie tylko dla koneserów muzyki klasycznej, z którą od początku Cantores Sancti Nicolai są blisko związani.

Prace nad tym projektem trwały kilka miesięcy, a jednym z ostatnich etapów było nagranie video w podziemiach najstarszej polskiej kopalni soli w Bochni.

– Gdyby nie zaufanie, jakim obdarzył nas Zarząd kopalni poprzez udostępnienie przestrzeni podziemnych, ciężko byłoby uzyskać mroczny klimat tego utworu, który od początku mieliśmy w swoich wyobrażeniach mówi prezes stowarzyszenia Cantores Sancti Nicolai –  Jakub Augustyn

Podczas premiery, będzie można wysłuchać krótkiego koncertu w wykonaniu bocheńskiego chóru.

Aranżację utworu opracował znany krakowski muzyk i kompozytor Szymon Markiewicz.

ORGANIZATORZY:

PREMIERA:

  • KINO REGIS, 18 września, godz. 14:00
  • WSTĘP WOLNY
Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra