- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Bochnia. W piątek w bibliotece koncert uczniów Szkoły Muzycznej w Mikluszowicach

- REKLAMA -

Koncert w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej w Mikluszowicach i zaproszonych gości zaplanowano na godz. 18 w piątek 22 listopada w sali klubu biblioteki.

Po raz szósty, w piątkowy listopadowy wieczór, miłośnicy muzyki i ludzie dobrej woli będą mogli wysłuchać koncertu młodych artystów i wspomóc bocheńską Fundację Auxilium.

Koncert, jak co roku, poprowadzi Krzysztof Nieborak, nauczyciel gitary w Szkole Muzycznej w Mikluszowicach, inicjator i organizator koncertów charytatywnych.

Swoje umiejętności muzyczne zaprezentują młodzi artyści – uczniowie uczęszczający do Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Juliusza Łuciuka w podbocheńskich Mikluszowicach. Wieczór uświetni występ gości specjalnych: Zespołu Los Reyes Magos ze Szkoły Muzycznej I Stopnia w Świątnikach Górnych. 


Po koncercie, na stoisku prowadzonym przez wolontariuszy Fundacji Auxilium, będzie można nabyć płyty CD, ofiarowane i.in. przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, za dowolny datek wrzucony do puszki.

Dochód zostanie przeznaczony na potrzeby podopiecznych bocheńskiej Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży „Auxilium”.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra