- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Bochnia. Masz zdolności plastyczne? Weź udział w przeglądzie „Młody Plastyk 2019”

- REKLAMA -

Miejski Dom Kultury w Bochni zaprasza uzdolnione plastycznie dzieci i młodzież do ubiegania się o tytuł „Młody Plastyk 2019”. Przegląd adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 21 lat z terenu powiatu bocheńskiego, wykazującej zdolności plastyczne, w wymiarze przekraczającym szkolny program edukacyjny.

Jury przeglądu wyłoni jedną osobę prezentującą nieprzeciętny talent i umiejętności stosowne do wieku, rokującą dalszy rozwój, która otrzyma tytuł „Młody Plastyk 2019”. Jury może także przyznać wyróżnienia. Brak narzuconego tematu i techniki prac ma na celu umożliwienie maksymalnej swobody wypowiedzi.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są w sekretariacie MDK oraz na stronie internetowej www.mdk.bochnia.pl. Termin składania prac konkursowych wraz z poprawnie wypełnioną kartą zgłoszeniową upływa 12 czerwca.

Wręczenie nagród odbędzie się w ramach Dni Bochni 23 czerwca 2019 r., prace laureatów będą także prezentowane podczas imprez 22 i 23 czerwca 2019 r. Wystawę pokonkursową będzie można oglądać w MDK do końca wakacji.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra