- REKLAMA -
- REKLAMA -
Galeria

RZEZAWA. Gminny Dzień Dziecka Niepełnosprawnego DUŻO ZDJĘĆ

- REKLAMA -

Było dużo radości i zabawy. W sobotę w na placu świetlicy wiejskiej w Buczkowie odbył się Gminny Dzień Dziecka Niepełnosprawnego. To kolejna impreza przygotowana przez wójta Rzezawy i tamtejszy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzezawie. W wydarzeniu uczestniczyło około 70 osób niepełnosprawnych i ich rodziców opiekunów.

Głównym celem projektu było nawiązywanie wzajemnych, życzliwych relacji i wymiany doświadczeń, ale również doskonała zabawa w gronie przyjaznych osób.Bogaty program sprawił, iż każdy z przybyłych gości znalazł coś ciekawego dla siebie.

Dzieci mogły korzystać do woli z dmuchanej zjeżdżalni, zamku i toru przeszkód oraz uczestniczyć w licznych grach,  zabawach oraz wspólnych tańcach. Jedną z atrakcji był udział w sesji zdjęciowej z Myszką Miki. Dla gości czekał poczęstunek w postaci gorących i zimnych napojów, ciast, przekąsek i kiełbasy prosto z palącego się w pobliżu grilla. Była też wata cukrowa i lody.

Wszystkie dostępne atrakcje były oczywiście nieodpłatne dla uczestników pikniku, a każda osoba niepełnosprawna otrzymała na zakończenie spotkania upominek.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w przygotowanie  pikniku „Gminny Dzień Dziecka Niepełnosprawnego”, a uczestnikom za przybycie i wspaniałą zabawę. 


 

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  bywalec

  24 maja 2022 godzina 13:17

  Czy było upoważnienie żeby zdjęcia były publikowane na wszystkich portalach ? Owszem społecznościowe gminne media – ale na cały powiat ! Widocznie dowodząca GOPS chce ocieplić swój wizerunek po ostatnich komentarzach !

 2. Avatar

  Margo

  12 czerwca 2022 godzina 18:31

  Cudna impreza!! Oby więcej i częściej!!! I więcej zdjęć! Pokazywać światu! Nie dajmy się zwariować ! Sama radość widzieć uśmiechy !❤️❤️❤️❤️❤️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra