Artykuł partnerski

PRACA W PROFITECT: Koordynator prac serwisu, Inżynier projektu

Firma Profitect Sp. z o.o. z siedzibą w Bochni na ul. Partyzantów 23 zajmująca się projektowaniem, montażem i serwisem instalacji klimatyzacji, wentylacji mechanicznej i chłodnictwa przemysłowego, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR PRAC SERWISU

Opis stanowiska:

  • Nadzór i koordynacja prac serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. (tworzenie harmonogramu prac serwisowych, obsługa klienta w zakresie dokonywania przeglądów okresowych, wsparcie techniczne klienta itp.)
  • Zawieranie i obsługa  umów serwisowych.
  • Zamawianie materiału dla potrzeb serwisu.
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych (telefoniczna, e-mailowa …)
  • Umiejętność diagnozowania awarii oraz umiejętność reagowania na zaistniałe sytuacje.
  • Koordynacja prac serwisowych z dostawcami urządzeń.
  • Dobór części zamiennych,

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (specjalność: instalacje sanitarne, klimatyzacja , wentylacja, lub chłodnictwo)
  • Doświadczenie w branży (minimum 6 miesięcy).
  • Umiejętność podejmowania decyzji.
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, znajomość obsługi MS Office.
  • Znajomość czytania projektów technicznych branż sanitarnych i elektrycznych.
  • Znajomość zagadnień z zakresu wyżej wymienionych branż.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęci do pracy.

Oferujemy:

  • Praca stacjonarna w Bochni.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od efektywnej pracy.
  • Praca w młodym zespole pracowników firmy Profitect Sp. z o.o. uzupełnionym o doświadczonych Inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w branży.
  • Cykl szkoleń i kursów branżowych w zakresie branży klimatyzacji, wentylacji mechanicznej i chłodnictwa.
  • Możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń w zakresie instalacji przemysłowych.
  • Samochód służbowy.

INŻYNIER PROJEKTU

  • Nadzór i koordynacja prowadzonych inwestycji w obiektach przemysłowych i komercyjnych.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami.
  • Kosztorysowanie, zamawianie materiału dla potrzeb instalacji wentylacji mechanicznej, chłodnictwa przemysłowego i klimatyzacji.

Wymagania:

  • Znajomość czytania projektów wyżej wymienionych branż.
  • Prawo jazdy kat. B Chęci do pracy i chęć rozwoju osobistego.

Oferujemy:

  • Praca w obrębie miejsca zamieszkania, z ewentualnymi wyjazdami delegacji  (1 – 2 dni).
  • Praca w młodym zespole pracowników firmy Profitect Sp. z o.o. uzupełnionym o doświadczonych Inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w branży przemysłowej.

CV z dopiskiem Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). proszę wysłać mailowo na adres biuro@profitect.net  lub proszę złożyć osobiście w siedzibie firmy w Bochnia ul Partyzantów 23 w godzinach 7 – 15 pon-pt Tel.602-669-046

Góra