Artykuł partnerski

Perfumy damskie 2023. Na co warto zwrócić uwagę?

Dobry wygląd powinien iść w parze z unikalnym zapachem. Spotkanie biznesowe, ślub przyjaciółki czy kolacja w restauracji – idealne perfumy damskie sprawdzą się w każdej sytuacji. Nie bez znaczenia jest również trwałość zapachu. W niniejszym artykule podsumowaliśmy najbardziej interesujące propozycje na 2023. Mamy nadzieję, że dzięki temu wybór doskonałych perfum okaże się łatwiejszy.

Modne nuty zapachowe na 2023 rok

W gruncie rzeczy kwestia doboru perfum damskich niewiele się zmieniła na przestrzeni ostatnich lat. To dlatego, że jest ona czymś wyjątkowo osobistym. Indywidualne podejście do zapachu bezpośrednio wiąże się z osobowością kobiety, dlatego raz ustalone preferencje pozostają trwałe jak świetna woda perfumowana Hugo Boss Woman na przykład. Więcej o nich przeczytasz tutaj: https://www.superpharm.pl/hugo-boss-woman-16533.html

Ulubione wody toaletowe towarzyszą paniom przez lata, niemniej małe urozmaicenie jeszcze nikomu nie zaszkodziło, prawda? Warto być na bieżąco i uzupełniać swoją kolekcję.

Perfumy zgodne z naturą

Trendy zapachowe ulegają wpływom stylu życia. To on w sposób zdecydowany kształtuje preferencje kobiet, które coraz bardziej cenią sobie lekkość i bliskość natury. Widać to choćby poprzez rosnącą popularność zdrowego żywienia czy aktywności na świeżym powietrzu. W związku z tym w 2023 z pewnością warto zwrócić uwagę na perfumy kwiatowe. Takie pachnidła w sposób uniwersalny odzwierciedlają świeżość Matki Natury. To wręcz idealne rozwiązanie na piknik czy weekend majowy ze znajomymi w domku za miastem. Lekkość perfum kwiatowych sprzyja bardzo modnym sukienkom z lnu czy przewiewnej odzieży w ogóle. Jeśli komuś zależy na uzupełnieniu kolekcji perfum o bardziej weekendowe, swobodne tonacje na co dzień – słodkie i delikatne perfumy damskie to rozwiązanie w sam raz na ciepłe miesiące 2023.

Zapach dla kobiety biznesu

Nowoczesne panie są również bardzo aktywne zawodowo. Prowadzą własne przedsiębiorstwa, pełnią funkcje menadżerskie… Wiele młodych kobiet ma dzisiaj ambicje stanowczo wykraczające poza stereotypy. I bardzo dobrze. Takiej postawie powinna jednak towarzyszyć stosowna ozdoba. No więc jaki rodzaj perfum damskich wybrać do pracy w 2023? Wspomniana wcześniej Hugo Boss Woman to znakomita propozycja. Jej podstawę stanowią intensywne i zmysłowe zapachy czterech rodzajów róż, które zostały dodatkowo wzmocnione jaśminem. Taka kompozycja podkreśla kobiecość, ale i mówi wszystkim wkoło, że mają do czynienia z osobą, która nie boi się wyzwań i na pewno należy się z nią liczyć.

Wody perfumowane Lancome

Idole Lancome to damskie perfumy, które również zasługują na uwagę w 2023. Jest trochę podobne do Hugo Boss Woman, ale znacznie bardziej nawiązuje tej świeżości natury, o której pisaliśmy wyżej. Więcej o kompozycjach zapachowych dostępne jest na stronie: https://www.superpharm.pl/lancome-idole-24621.html. Można by nawet powiedzieć, że stanowi doskonałe połączenie lekkości i bardziej formalnej powagi, na której zależy wielu współczesnym kobietom. Zresztą marka Lancome od ponad 80 lat kojarzy się z wysokiej jakości kosmetykami dla pań. Paryski Montmartre, Lazurowe Wybrzeże, Cannes – francuskie perfumy dla kobiet to klimat i luksus, który uwielbiają gwiazdy filmowe. Woda perfumowana Idole Lancome to wszechstronny zapach, a jego aktualność wydaje się skazana na wieczność.  

Dlaczego wspominamy o tym w kontekście 2023 roku? Właśnie dlatego, że ta szczególna kompozycja jest tak uniwersalna. Jeśli się Państwo zdecydują na taki zakup teraz, będzie można czuć z tego satysfakcję przez wiele lat naprzód. Róże i jaśmin (nuta serca) w tym wypadku łączą się z garścią dodatkowych woni. Różowy pieprz, gruszka i bergamotka to nuty głowy. Nutami bazy zaś są paczula, cedr oraz białe piżmo. Efektem syntezy tego wszystkiego jest właśnie woda perfumowana dla pań Idole Lancome, która pasuje do osobowości bardzo wielu kobiet. W związku z tym należy się spodziewać, że w 2023 roku pobije rekord popularności i na pewno warto poświęcić jej nieco uwagi.

Bardzo oryginalne perfumy damskie

W tym roku nie bez znaczenia będą też zapachy o mocno indywidualnej tonacji. Mamy tutaj na myśli zdecydowane i rozpoznawalne perfumy dla kobiet, które pragnął się wyróżnić. Choć opisane wyżej Idole Lancome czy Hugo Boss Woman ewidentnie wysuwają się przed szereg, drogie perfumy orientalne o dość specyficznych kompozycjach mogą okazać się atrakcyjne dla odważnych konsumentek. Zwłaszcza jeśli lubią eksperymenty modowe czy wyraziste makijaże. Z każdym rokiem coraz więcej Polek postanawia wyrażać siebie w ten sposób. To cieszy, aczkolwiek wyjątkowo mocne perfumy dla pań wiążą się z pewnym ryzykiem. Nie są aż tak uniwersalne, a ich dobór wymaga wiedzy i szczególnej precyzji. Podobnie zresztą jak nietuzinkowa kreacja. Niemniej bardzo intensywny zapach może podkreślić intensywną osobowość, którą chce się zaprezentować światu.

Góra