Artykuł partnerski

Najpiękniejsze torty! W Bochni powstała Pracownia Tortów Artystycznych – ZDJĘCIA

Pracownia tortów artystycznych zrodziła się z wielkiej pasji do słodkości. Torty, które tu powstają to prawdziwe dzieła sztuki. Nie tylko przepięknie wyglądają, ale przede wszystkim rewelacyjnie smakują.

– Do tworzonych przez nas produktów wykorzystujemy najlepszej jakości składniki: śmietankę, mascarpone, masło, belgijską czekoladę i owoce własnoręcznie przetwarzane – wylicza Sylwia Pałkowska, właścicielka tej wyjątkowej pracowni.

W stałej ofercie są torty artystyczne na każdą okazje, torty ślubne oraz słodkie stoły. Są też słodkie boxy, czyli przepięknie opakowane artystycznie ozdobione babeczki.

Torty powstają na indywidualne zamówienie, ale w każdą sobotę od godz. 10 do 14 w Pracowni Tortów Artystycznych dostępna będzie witryna pełna pysznych słodkości. Od ręki, bez wcześniejszego zamawiania będzie można nabyć: muffiny, bezy, tarty, popsy, ciasteczkowe lody, ptysie, serniki i eklery.

Uwaga! W ofercie dostępne będą również torty wege i fit ciasta.

Otwarcie tego niezwykłego miejsca już w najbliższą sobotę 22 maja o godz. 11. Dla gości będą czekać pachnące ciasteczka i wiele innych promocji.

Pracownia Tortów Artystycznych
Ul. Legionów Polskich 4
32-700 Bochnia
Tel. 793 775 469

Pełna oferta TUTAJ

Góra