Artykuł partnerski

KSW 87 karta walk

KSW to zdecydowanie największa polska federacja sportów MMA. Gale odbywają się kilka razy w roku, zarówno w Polsce, jak i za granicą. KSW organizuje emocjonujące wydarzenia dla wszystkich fanów mieszanych sztuk walki. Kto zawalczy na najbliższej gali i jak prezentują się karty walk? Podpowiadamy!

KSW 87 – kto zawalczy w Trzyńcu?

Gala KSW o numerze 87 będzie miała miejsce w hali Werk Arena 14 października w Trzyńcu (Czechy). Jak ma to miejsce przy każdej edycji tego wydarzenia, tak i podczas nadchodzącej, w walce o pas poszczególnych kategorii zmierzy się kilkunastu utalentowanych i głodnych zwycięstwa zawodników. Karta walk KSW 87 składa się tradycyjnie z 9 pojedynków. Na jej początku znalazł się m.in. Carl McNally, który będzie walczył z Polakiem – Tobiaszem Le. Bez wątpienia będzie to jedna z ciekawszych walk tego wieczoru.

Wśród przeciwników karty głównej KSW 87 znaleźli się także Sahil Siraj i Ahmed Abdulkadirov – będzie to starcie mocnych zawodników, którzy mogą poszczycić się małą liczbą porażek w zawodowej karierze. Kolejnymi ciekawymi pojedynkami mogą okazać się starcia Adriana Dudka i Lukasa Dvoraka, a także Josefa Stummera i Dawida Karety. Polskich fanów może zainteresować również walka Michała Dreczkowskiego i Vojtecha Garby. Bukmacherzy obstawiają, że szanse obu panów na wygraną są niemal identyczne. Interesującą walką może się okazać także starcie Romana Szymańskiego i Leo Brichta, którzy zmierzą się w wadze lekkiej. Jeśli interesuje Cię, kto ma realne szanse na wygraną i jakie są typowania, na stronie https://betfan.pl/lista-zakladow/mma/ksw/2560 dostępna jest lista zakładów z kursami poszczególnych walk.

KSW 87 – faworyci nadchodzącej gali

Starcie Polaka Rafała Haratyka i Evana Erslana zapowiada się bardzo emocjonująco. Zawodnicy wagi półciężkiej stoczą ze sobą trudny pojedynek. Każdy z nich jest doświadczonym fighterem i ma na swoim koncie niejedną, spektakularną wygraną. Jak na galę KSW przystało, nie zabraknie oczywiście walki wieczoru. Emocji na najwyższym poziomie dostarczy starcie dwóch „gigantów” wagi ciężkiej – Michala Martinka i Darko Stošića. Obaj panowie mają na swoim koncie kilka wygranych, w tym przez nokaut. Nic więc dziwnego, że duża część oglądających galę KSW 87 wiążę z tą walką duże nadzieje.

Czy warto obstawiać wyniki walk na gali KSW 87?

BETFAN to legalny bukmacher, posiadający licencję Ministerstwa Finansów. Korzystając z tego źródła, masz zatem pewność, że obstawiasz bezpiecznie i zgodnie z prawem. Pamiętaj jednak, aby nie ryzykować pieniędzy, których nie jesteś gotów stracić. Jeśli chodzi o notowania zawodników KSW 87, to dużym zainteresowaniem bukmacherów cieszy się Roman Szymański. Zakładają oni również pewną wygraną Ivana Erslana nad Rafałem Haratykiem. Z kolei zdecydowanym faworytem obstawiających pozostaje na ten moment Darko Stošić. Zawodnicy nie mogą być jednak w stu procentach pewni wygranej – MMA to sport, przy którym wszystko może się wydarzyć. Jeśli interesują Cię zakłady bukmacherskie i chciałbyś spróbować swoich sił w typowaniu wyników walk, skorzystaj z BETFAN! Sprawdź kursy i postaw na swojego faworyta.

Góra