Artykuł partnerski

CONCEPT NIERUCHOMOŚCI: Niestandardowe działanie lokalnego biura nieruchomości!

Jaka jest jedna z najważniejszych cech skutecznego biura nieruchomości? Kreatywność! Dlaczego? Dlatego, że tylko dzięki kreatywności możemy poradzić sobie z transakcjami mieszkań nietypowych, ciężkich do sprzedaży.


Taką sytuację mieliśmy ostatnio w naszym biurze, kiedy właściciele przez wiele miesięcy nie mogli sprzedać dużego, ponad 80 metrowego mieszkania.

To, co my zrobiliśmy, aby sprzedać to mieszkanie, wykracza znacznie poza „standardową” usługę na rynku nieruchomości.

Przede wszystkim, postanowiliśmy kupić od właścicieli tę nieruchomość, a następnie podzieliliśmy ją na dwa, niezależne mieszkania – zarówno fizycznie, jak i formalnie.

Dzięki temu każda osoba, która będzie zainteresowana chociażby mieszkaniem inwestycyjnym, otrzyma od nas gotowe 2 mieszkania do wynajęcia, zamiast jednego. A dwa mieszkania o mniejszym metrażu to zdecydowanie większe zyski z wynajmu niż jedno duże i w konsekwencji – zdecydowanie większa stopa zwrotu całej inwestycji.

A o to przecież w inwestowaniu w nieruchomości chodzi – aby zarabiać jak najwięcej.

Jedno z nich sprzedaliśmy w tempie błyskawicznym, a drugie właśnie dostało „nowe życie” i niebawem będzie gotowe do zamieszkania

Poniżej link do prezentacji wykańczanego obecnie mieszkania
KLIKNIJ I ZOBACZ TO MIESZKANIE

Jeżeli zatem posiadasz trudne, wielometrażowe mieszkanie – zgłoś się do nas, a pomożemy w szybkiej sprzedaży mieszkania. Lub jeżeli chcesz zainwestować w nieruchomości, uchronić pieniądze przed inflacją i jeszcze na tym zarobić- daj nam znać, a wskażemy najkorzystniejsze możliwości lokowania kapitału na rynku mieszkaniowym.

CONCEPT NIERUCHOMOŚCI
ul. Trudna 71
32-700 Bochnia
+48 734 417 336 | + 48 882 509 579
biuro@nieruchomosci-concept.pl
Strona FB

Góra