Artykuł partnerski

Chcesz szybko sprzedać mieszanie w Bochni lub w Brzesku? Zadzwoń do CONCEPT NIERUCHOMOŚCI

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie w Bochni? Pilnie potrzebujesz gotówki, Twoje mieszkanie posiada wady prawne lub jest zadłużone (nawet komorniczo), a może po prostu jesteś już znudzony wielomiesięcznym oczekiwaniem na nabywcę?

Dzięki naszemu „know how” jesteśmy w stanie doprowadzić do sprzedaży Twojego mieszkania i podpisania umowy nawet w ciągu jednego dnia od Twojego pierwszego telefonu do naszej firmy. Całość ustalonej kwoty możesz mieć zatem na koncie w zaledwie 2-3  dni .

W ten sposób unikniesz wielomiesięcznego, ale i niepewnego oczekiwania na nabywcę. Pamiętajmy także: większość transakcji mieszkaniowych jest realizowana ze wsparciem środków kredytowych. Na samą organizację niezbędnych do jego uzyskania formalności oczekuje się z reguły ponad dwa miesiące.

W obecnej, pandemicznej rzeczywistości- zdecydowanie dłużej.

Dzięki CONCEPT NIERUCHOMOŚCI, możesz tego wszystkiego uniknąć i błyskawicznie oraz bezproblemowo sprzedać swoje mieszkanie.

Posiadamy również profesjonalne zaplecze prawno-notarialne, więc dopilnujemy, aby proces sprzedaży został przeprowadzony z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zadzwoń do nas! Czekamy!

CONCEPT NIERUCHOMOŚCI
ul. Trudna 71
32-700 Bochnia
+48 734 417 336 | + 48 882 509 579
biuro@nieruchomosci-concept.pl
Strona FB

Góra