Artykuł partnerski

Apple watch – wszystko, co musisz wiedzieć!

Inteligentne zegarki, które są przedłużeniem smartfona, zyskują coraz większą popularność. Obecnie nie są to już tylko proste urządzenia do liczenia kroków, ale zaawansowane, w pełni funkcjonalne maszyny, zamknięte w niewielkim zegarku. Ogromną popularnością cieszą się zwłaszcza smartwatche Apple. Wśród modeli, które są najbardziej na topie, znajduje się na przykład Apple Watch Series 8, SE 2 i Ultra. Czym charakteryzują się te zegarki? Jaki jest ich sposób działania? Czy są warte zakupu? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, zapraszamy do lektury naszego artykułu, które wyjaśnia wszystkie szczegóły na temat zegarków Apple Watch. 

  1. Apple Watch – jak działa ten inteligenty zegarek? 
  2. Smartwatch Apple – dlaczego warto go kupić? 
  3. Smartwatche Apple – różne rodzaje 

Apple Watch – jak działa ten inteligenty zegarek? 

Smartwatch Apple działa na autorskim procesorze Apple, który jest dedykowany urządzeniom mobilnym. Liczne aplikacje pracują na systemie watchOS, który bazuje na rozwiązaniu wdrożonym w tabletach i smartfonach Apple. Zegarki Apple sparowane są z innymi urządzeniami marki, takimi jak na przykład iPhone i iMac. Wszystkie dostępne modele są bardzo eleganckie i jednocześnie posiadają rozbudowaną funkcjonalność. Inteligentny zegarek sprawdza się na co dzień, a także jako zegarek sportowy (dzięki funkcji mobilnego asystenta treningowego). Wiele osób, które z niego korzystają, nie wyobraża już sobie zrezygnowania z niego. Zegarki firmy Apple mają doskonałe parametry. Więcej na ich temat znajdziesz tutaj: https://lantre.pl/apple-watch.html.  

Smartwatch Apple – dlaczego warto go kupić? 

Apple Watch wyposażony jest oczywiście w podstawowe funkcje, takie jak wskazywanie godziny i daty, ale wydajne procesory pozwalają na znacznie więcej. Urządzenie pozwala na prowadzenie połączeń, wysyłanie wiadomości sms na ekranie zegarka, wyświetlanie powiadomień, pojawiających się na smartfonie, pomiar parametrów zdrowotnych, dokonywanie płatności Apple Pay. Zegarek działa także jak odtwarzacz muzyki. To, co przemawia za wyborem właśnie smartwatcha marki Apple, jest połączenie niezwykłego designu, wyjątkowej wytrzymałości i bardzo zaawansowanych funkcjonalności.

Smartwatche Apple – różne rodzaje 

Najpopularniejsze rodzaje smartwatche Apple to Series 8, SE i Ultra. Różnią się między sobą designem i niektórymi parametrami. Pierwszy z wymienionych zegarków ma bardzo rozbudowane funkcje zdrowotne, drugi ma możliwość konfiguracji rodzinnej, a model Ultra rekomendowany jest jako najwytrzymalszy i jednocześnie najbardziej wszechstronny. Więcej na temat modelu Apple Watch Ultra przeczytasz tutaj: https://lantre.pl/apple-watch/apple-watch-ultra-472.html.  

Góra