Wydarzenia

Bochnia. Parafia św. Mikołaja – zobacz cały program wizyty duszpasterskiej

fot. jakub gasek

Podczas wizyty duszpasterskiej na stole powinien znajdować się krzyż, dwie świece, naczynie z wodą świę­coną i kropidło. Dzieci powinny przygotować też zeszyty z religii.

Program kolędy:

Czwartek – 27.12.2018 – od godz. 15.30

– Ul. Krzeczowska numery parzyste i nieparzyste od początku i od końca

– Ul. Karolina blok 7 (1–21, 22–42, 43–63, 64–84)

Piątek – 28.12.2018 – od godz. 15.30

– Ul. Karolina bloki 14a, 14b, 14e od początku

– Ul. Bracka i Kowalska od początku

– Ul. Kowalska i Storynka od końca

– Ul. św. Marka bez bloków od początku

Sobota – 29.12.2018 – od godz. 9.00

– Ul. Kurów numery parzyste i nieparzyste od początku

– Ul. Dubielice i Grabiny od początku

– Ul. Bujaka od początku i od końca

– Ul. Centrum Kurowa od początku

– Ul. Wodociągowa i Mjr. Bacy, Targowa od początku

Niedziela – 30.12.2018 – od godz. 14.00

– Ul. Grodeckiego od początku i od końca

– Ul. Trinitatis numery parzyste i nieparzyste od początku

– Ul. Żeromskiego od początku

– Ul. Polna od początku

– Ul. Górska, Leśna, Andrusikiewicza od początku

Środa – 02.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Kraszewskiego od początku, Dominikańska i Solna

– Ul. Bernardyńska od początku i od końca

– Ul. Krótka i za Szybem od początku i Plac św. Kingi

– Ul. Campi od dołu i od góry

– Ul. Langera bez bloków i Więźniów Oświęcimia od początku

Czwartek – 03.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Hutnicza od początku

– Ul. św. Leonarda blok 61 (1–22, 23–45, 46–67, 68–90)

– Ul. św. Leonarda blok 63 (1–22, 23–45)

Piątek – 04.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Kazimierza Wielkiego blok 37 (1–20, 21–40, 41–60)

– Ul. Kazimierza Wielkiego blok 36 (1–20, 21–40, 41–60)

Sobota – 05.01.2019 – od godz. 9.00

– Ul. Langera blok 9 od początku

– Ul. Chodenicka od początku i od końca

– Ul. Kręta i Karosek numery nieparzyste od początku

– Ul. Karosek numery parzyste od początku

– Ul. Solna Góra bez bloków od początku

– Ul. Karasia, Pobiedacza, Furdzika, Wilczyńskiego i Lipie od początku

Niedziela – 06.01.2019 – od godz. 14.00

– Ul. Kolejowa blok 5 od początku

– Ul. Gadowskiego od początku

– Ul. Romana od początku

– Ul. Czackiego i Stasiaka od początku

– Ul. Sądecka blok 9 (1–32) i blok 10

— — — — — — — — — — — — — — — —

Poniedziałek – 07.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Krakowska bez bloków od początku i od końca

– Ul. Windakiewicza od dołu i od góry

– Ul. Trudna numery parzyste i nieparzyste od początku

– Ul. Frycza i Korty od początku

Wtorek – 08.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. św. Leonarda blok 31, 31a, 31b, 31c od początku

– Ul. Rynek od początku

– Ul. Kolejowa blok 13 od początku i od końca

– Ul. Poniatowskiego blok 50 od początku

Środa – 09.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Staszica od początku

– Ul. Ptaśnika od początku

– Ul. Biała od początku i od końca z ulicą Benesza

– Ul. Niecała od początku i od końca z ulicą Galasa

– Ul. Partyzantów, Składowa, Łany od początku

Czwartek – 10.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. św. Leonarda blok 69 (1–22, 23–45, 46–67, 68–90)

– Ul. Kazimierza Wielkiego numery parzyste i nieparzyste od początku z blokiem

– Ul. Bukowskiego

– Ul. Rzeźnicka od początku

Piątek – 11.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Solna Góra blok 28, 30, 32, 34, 36, 38 od początku

Sobota – 12.01.2019 – od godz. 9.00

– Ul. Wygoda od początku i od końca

– Ul. Oracka numery parzyste i nieparzyste od początku

– Ul. Górników od końca i bloki od początku

– Ul. Na Buczków od początku

– Ul. Matejki od początku od godz. 13.00!

Niedziela – 13.01.2019 – od godz. 14.00

– Ul. Brzozowa od początku i od końca z ulicą Volkmara

– Ul. Krakowska blok 18 (1–30, 31–60)

— — — — — — — — — — — — — — — —

Poniedziałek – 14.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Langera blok 7 (1–22, 23–45)

– Ul. Uzbornia od początku

– Ul. Piotrowicza i Garncarska od początku

Wtorek – 15.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Poniatowskiego blok 44, 46, 52 od początku

Środa – 16.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Poniatowskiego blok 48 od początku

– Ul. Kolejowa blok 2 od początku

– Ul. Kolejowa blok 4 od początku

Czwartek – 17.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Różana od początku

– Ul. św. Leonarda blok 53 od początku

– Ul. Na Kąty od początku

Piątek – 18.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. św. Leonarda blok 59 (1–22, 23–45)

Sobota – 19.01.2019 – od godz. 9.00

– Ul. Wygoda bloki 105, 107 a, b, c, d od początku

– Ul. Rejtana od początku

Niedziela – 20.01.2019 – od godz. 14.00

– Ul. Węgierska od początku i od końca

– Ul. Nad Babicą od początku

– Ul. Goczałkowskich od początku i od końca

– Ul. Konstytucji 3 Maja bez bloków od początku

– Ul. Solna Góra blok 40 od początku

— — — — — — — — — — — — — — — —

Poniedziałek – 21.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Kaima od początku i od końca

– Ul. Wąwóz z ulicą Tischnera od początku

– Ul. Widok od początku i od końca

Wtorek – 22.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Kolejowa blok 3 (1–20, 21–40)

– Ul. Kolejowa blok 3a (1–20, 21–40)

Środa – 23.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Szewska, Wolnica, Kącik od początku

– Ul. Kościuszki i Kiernika od początku

– Ul. Regis od początku

Czwartek – 24.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Dąbrowskiego numery parzyste od początku

– Ul. Dąbrowskiego numery nieparzyste od początku i ul. Czyżewicza

– Ul. Konstytucji 3 Maja blok 25 od początku

– Ul. Konstytucji 3 Maja blok 27 od początku

Piątek – 25.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Fischera i Krasińskiego od początku

– Ul. Gołębia od góry

– Ul. Świętokrzyska od początku

Sobota – 26.01.2019 – od godz. 9.00

– Ul. Popka od początku

– Ul. Sienkiewicza numery parzyste i nieparzyste od początku

Niedziela – 27.01.2019 – od godz. 14.00

– Ul. Proszowska numery parzyste i nieparzyste od początku i blok nr 50

— — — — — — — — — — — — — — — —

Poniedziałek – 28.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Sądecka numery parzyste i nieparzyste od początku i od końca

– Ul. Gródek Wójtowski od początku

– Ul. 20 Stycznia od początku i od końca

Wtorek – 29.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. św. Leonarda blok 65 (1–25, 26–50, 51–75)

– Ul. św. Leonarda blok 22 (1–22, 23–45)

– Ul. św. Marka blok 2 (1–22, 23–45)

Środa – 30.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. św. Leonarda blok 12 od początku i od końca

– Ul. św. Leonarda blok 67 (1–22, 23–45)

– Ul. Poniatowskiego bez bloków od początku i od końca

Czwartek – 31.01.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Pod Lipką domy prywatne i blok od początku i od końca

– Ul. św. Leonarda bez bloków od początku i od końca

– Ul. Langera blok 2 (1–20, 21–40, 41–60)

Piątek – 01.02.2019 – od godz. 15.30

– Mieszkania zgłoszone w kancelarii

KONIEC KOLĘDY

* * *

Podany plan może jeszcze ulec zmianie w wyniku nieprzewidzianych wydarzeń. Natomiast wszelkie dostrzeżone pomyłki prosimy zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

(W czterech pierwszych dniach wystąpiła pomyłka w dacie i dzięki spostrzegawczości Czy­tel­ników została już poprawiona. Przepraszamy za niedopatrzenie).

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra