Wydarzenia

Bochnia. Już w piątek mecz Wisły z BKS. Zainteresowanie tym wydarzeniem ogromne!

fot. j.zmijewska/Wisła Kraków

To będzie  sportowy hit sezonu. Na boisku przy Parkowej  w piątek o godzinie 15.30  zaplanowano mecz charytatywny pomiędzy reprezentacją Wisły Kraków a BKS. Wydarzeniu, któremu patronuje Portal Bochnia z bliska, towarzyszyć będzie loteria fantowa.

– Mamy mnóstwo świetnych prezentów to piłki z autografami zawodników, koszulki z różnych klubów, a także 40 calowy telewizor – wylicza Stanisław Szydłowski, prezes BKS.

Pierwotnie mecz planowano  na sobotę, ale ze względu na plan treningowy Wisły, pojedynek został przeniesiony na piątek.

– W Bochni spodziewamy się czołowych piłkarzy: Mateusza Lisa, Rafała Boguskiego, Marcina Wasilewskiego, Macieja Sadloka – wylicza Stanisław Szydłowski.

Dochód uzyskany z tego spotkania zostanie przeznaczony na leczenie kontuzjowanego zawodnika BKS.

Pomysłodawcami spotkania są działacze BKS. Chcą w tej sposób pomóc 24-letniemu chłopakowi,  który podczas jednego z meczu doznał poważnej kontuzji, która uniemożliwiła mu dalszą grę. Młody człowiek przeszedł skomplikowaną i kosztowną  operację.

Bilety na mecz, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem  można kupić: w budynku klubowym (u pani Ewy, po godz. 14), w Barze „Szałaput”, w zakładzie fryzjerskim „Marzena”, ul. Brzeźnicka 17. Rezerwacji można dokonać również na Facebooku lub e-mailowo: bksbochnia@o2.pl.

Bilety: 30 zł (trybuna), 15 zł, 5 zł dla zorganizowanych grup młodzieży z opiekunem.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra