Artykuł partnerski

W Specjalistycznym Centrum Medycznym MOVEMED w Bochni także opieka psychiatryczna dla dzieci i młodzieży

Do Poradni Zdrowia Psychicznego w Specjalistycznym Centrum Medycznym MOVEMED dołączył nowy lekarz: Miłosz Szychowski-Nowak, który jest rezydentem Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Pan Doktor na początek obejmie opieką psychiatryczną dzieci i młodzież od 12 roku życia.

– Poszerzamy ofertę leczenia psychiatrycznego w naszej placówce medycznej o leczenie dzieci i młodzieży – mówi dyrektor SCM MOVEMED Marta Mrzygłód.

Pan Doktor Miłosz Szychowski-Nowak dołączy do Zespołu Poradni Zdrowia Psychicznego MOVEMED, który obecnie składa się z lekarza specjalisty psychiatry osób dorosłych – lek. Małgorzaty Stopy oraz psychologów, psychoterapeutów i certyfikowanego terapeuty uzależnień: mgr Ewy Dobranowskiej, mgr Izabeli Granna-Wolnik, mgr Emilii Skołyszewskiej,  mgr Roberta Put.

-Patrząc na dane Naczelnej Izby Lekarskiej z 31 grudnia 2021 roku, w Polsce pracuje 494 lekarzy specjalizujących się w psychiatrii dziecięcej. To bardzo mało, a potrzeby leczenia dzieci i młodzieży są ogromne – dodaje dyrektor SCM MOVEMED Marta Mrzygłód.

Zapraszamy na konsultacje lekarskie do lek. Miłosza Szychowskiego-Nowaka w każdą środę.

Rejestracja pod numerem telefonu: 798 311 058.

www.scm-movemed.pl

Góra