- REKLAMA -
- REKLAMA -
Zdrowie

Szpital Powiatowy w Bochni. Poradnia dla kobiet w nowej odsłonie

- REKLAMA -

Jest większa poczekalnia, wydzielona rejestracja oraz biletomat, który usprawnia obsługę pacjentek. Poradnia dla kobiet w bocheńskim szpitalu przeszła prawdziwą metamorfozę.

Długie oczekiwanie w kolejce to już przeszłość. W Poradni dla  kobiet został wprowadzony system rejestracji na godzinę.  Jeśli dołożymy do tego jeszcze biletomat  to okaże się, że pacjentki nie czekają na przyjęcie, jak jeszcze do niedawna, tylko przychodząc na wyznaczony termin i godzinę, zaraz zostają przyjęte.

-Zmieniła się także sama rejestracja. Pomieszczenie, w którym umawia się na wizytę zostało wydzielone z korytarza. To gwarantuje pacjentkom zachowanie anonimowości –  podkreśla Beata Abrowska koordynator Centrum Poradni Specjalistycznych.

Poradnia dla Kobiet jest zlokalizowana w oddzielnym budynku szpitala zlokalizowanym od strony północnej. Pacjentki mają tu do dyspozycji: dwa gabinety  ginekologiczne,  gabinet położnej, gabinet zabiegowy  oraz gabinet neonatologiczny.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Ola

    20 czerwca 2023 godzina 20:44

    To prawda! Jestem pacjentką zarówno przed, jak i po „metamorfozie” poradni. W pełni się zgadzam z artykułem. Kolejki poszły w niepamięć. Wszystko odbywa się sprawnie i w wyznaczonym terminie. Na plus zasługuje również parking znajdujący się za nowym budynkiem szpitala i poradni dla kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra