Artykuł partnerski

NOWA JAKOŚĆ DIETETYKI W BOCHNI!

Chciałbyś schudnąć, zdrowo się odżywiać? Zaprzestać podjadania słodyczy i zacząć ćwiczyć? Próbowałeś diety nie raz, ale ciągle borykasz się z efektem jo-jo? Twoje ćwiczenia kończyły się na zakupie obuwia sportowego? Co jakiś czas obiecujesz sobie, że zaczniesz od przyszłego miesiąca, poniedziałku czy następnego dnia?

Najwyższy czas osiągnąć swój cel ! Potrzebne będzie Ci wsparcie ! Umów się na bezpłatną konsultację dietetyczną do nowego gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie w Bochni  i daj sobie szansę na lepsze, a co najważniejsze zdrowsze życie.

Gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie Bochnia to pierwsze, w pełni polskie centrum dietetyczne, w którego ofercie mamy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez suplementacji. Dietetyk po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu.

W ramach bezpłatnej konsultacji w gabinecie otrzymasz zupełnie za darmo:

  • analizę składu ciała wraz z omówieniem wyników,
  • badanie zawartości tkanki tłuszczowej,
  • dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym określone przez dietetyka!

Co po konsultacji?

  • Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!
  • Bez wiążących Cię umów!
  • Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów.

MAŁY KROK DO DUŻEJ ZMIANY

Nie zaoferujemy Ci „diety cud”, bo taka nie istnieje. Nauczymy Cię jak się zdrowo odżywiać, a przy tym osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Bez głodówek, wykluczania większości produktów czy monotonnej diety opartej na samych sałatkach. To, co wyróżnia nas spośród innych gabinetów dietetycznych to prosta dieta, na którą nie wydasz majątku i nie będziesz musiał poświęcać większości swojego wolnego czasu na przygotowywanie posiłków. Co więcej, spotkania odbywają się w trybie cotygodniowym, abyś przez cały czas trwania kuracji czuł się zaopiekowany i zmotywowany.

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW I UDOWODNIJ SOBIE, ŻE DASZ RADĘ!

Zobacz metamorfozy pacjentów z gabinetów Projekt Zdrowie: https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/

Wielkie otwarcie już 7 grudnia!

Zapraszamy do gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie w Bochni przy ul. Storynka 3/16 już od 7 grudnia.
Mamy dla Was liczne atrakcje w dniu otwarcia!

Zadzwoń pod numer 798 778 231 i zarezerwuj termin na bezpłatną konsultację dietetyczną z naszym specjalistą.

Dietetyk Regina Czubak jest inżynierem dietetyki. Ukończyła studia na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Aktualnie nadal dokształca się poszerzając swoją wiedzę poprzez liczne kursy, kongresy i szkolenia.

– Podczas studiów odbywałam praktyki w szpitalu, przedszkolu oraz domu opieki, dlatego posiadam doświadczenie w prowadzeniu pacjentów w różnym wieku i stanie zdrowia. Jako dietetyk pracuje już kilka lat, a zdobywając doświadczenie nauczyłam się, że najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego pacjenta -przekonuje Regina Czubak.

– Najważniejsze dla mnie jest nauczenie moich podopiecznych zdrowych nawyków. Takich, które zostaną z nimi na długo, aby po zakończeniu współpracy czuli się bezpiecznie i mogli wieść zdrowy tryb życia w pełni samodzielnie. Nie jestem zwolenniczką postów, głodówek i niskoenergetycznych diet, które przynoszą tylko chwilowe efekty. Swoją wiedzę i praktykę opieram na badaniach naukowych dodaje dietetyczka.

Dowiedź się więcej z naszej strony internetowej:  https://bochnia.projektzdrowie.info/

Odwiedź nas na Facebooku KLIKNIJ

Projekt Zdrowie Bochnia
Polskie Centra Dietetyczne
ul. Storynka 3/16
32-700 Bochnia
Tel.: 798 778 231

e-mail: bochnia@projektzdrowie.info

Góra