- REKLAMA -
- REKLAMA -
Zapytam wprost

Jan Pająk: Kondycja gminy Drwinia jest zadowalająca [WIDEO]

- REKLAMA -

O kondycji finansowej gminy Drwinia, ale też realizacji najważniejszych zadań mówił wójt Jan Pająk. Samorządowiec, który gościł w ZAPYTAM WPROST wspomniał też o najważniejszych inwestycjach i zadaniach realizowanych w kończącej się kadencji.

Najważniejszą inwestycją długo wyczekiwaną i poprawiającą komfort życia była budowa pierwszego etapu kanalizacji. To poprawiło standard życia, ale też zwiększyło atrakcyjność działek – mówi Jan Pająk, wójt gminy Drwinia.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  ORLO

  30 marca 2024 godzina 02:00

  Oj ludzie im więcej ten wojt dla Was robi tym bardziej na niego „plujecie”…. jest takie przysłowie zamienił stryjek siekierkę na kijek .. na pewno będzie wam lepiej tego wam życzę, tak dla ciekawości jaki jest program wyborczy kandydata na wójta? jaki jest jego dorobek? w jakiej jednostce służył? gdzie był na misjach? dlaczego odszedł z jednostki? rozumiem że emerytura?… co teraz porabia? co dalej z kanalizacją gminy skąd weźmie pieniądze na to? Szkoła wojskowa? wie ile dzieci się uczy w gminie? Wie że taka szkoła jest w Bochni? echh życzę wszystkim sukcesu w wyborach….

  • Avatar

   Czytelnik

   01 kwietnia 2024 godzina 10:44

   A co za wpis od kiedy się chodzi do pracy i nic nie robi .Czyli co p.Pajak miał siedzieć w gminie lub jeździć po spotkaniach służbowym samochodem tu i ówdzie i mieli mu za to płacić Poza tym ma ludzi zatrudnionych którzy za niego tyrają

   • Avatar

    Gnom

    14 kwietnia 2024 godzina 16:00

    Mozna udawac ze sie pracuje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra