- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

ZS nr 1 w Bochni podpisał porozumienie o współpracy z Wydziałem Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH

- REKLAMA -

Jest to pokłosie odbywających się w Bocheńskiej szkole I Targi Pracy dla Absolwentów ZS Nr 1. Podczas tego wydarzenia obok 20 firm, które prezentowały swoje możliwości i atuty mające przekonać wychowanków szkoły do podjęcia pracy w tych właśnie firmach, na dwóch stanowiskach wystawowych przedstawiciele dwóch wydziałów Akademii Górniczo Hutniczej i Politechniki Krakowskiej. Udział w targach i dalsze rozmowy zaowocowały zawarciem porozumienia o współpracy ZS Nr 1 a Wydziałem Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH.

Co ono daje?

Przewiduje udział w wykładach tematycznych dla uczniów, pokazach specjalistycznych w siedzibie uczelni, realizację praktyk studentów WIMiIP w ZS Nr 1, projekty edukacyjno –dydaktyczne  oraz wzajemną promocję tych działań.

Ze strony władz WIMiIP AGH porozumienie podpisała Dziekan Wydziału prof. dr hab. inż. Agnieszka Kopia, ze strony ZS Nr 1 dyrektor mgr inż. Jan Balicki.

Do pięciu uczelni, z którymi ZS Nr 1 już zawarł odrębne porozumienia o współpracy dołączy kolejna krakowska szkoła wyższa. Tym razem porozumienie  trójstronne, z udziałem Starostwa Powiatowego, podpisane zostanie z władzami Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra