- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Zazdrosny mężczyzna pobił partnera byłej dziewczyny. Pomogli mu w tym koledzy

- REKLAMA -

Mieszkaniec powiatu brzeskiego nie będzie miał najlepszych wspomnień po odwiedzinach u znajomej sądeczanki. 36-latek doznał uszczerbku na zdrowiu po tym, jak pobiło go trzech nieznanych mu mężczyzn. Sprawcy tego czynu zostali zatrzymani przez policjantów i usłyszeli zarzuty.

Kilka dni temu sądeccy policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu, do którego doszło w jednym z mieszkań na ulicy Kołłątaja w Nowym Sączu.

Tego dnia około godziny 23 mieszkaniec powiatu brzeskiego przebywał u swojej znajomej sądeczanki. Kiedy ktoś zapukał do drzwi, 36-latek poszedł otworzyć, a wtedy rzuciło się na niego trzech nieznanych mu mężczyzn. Agresorzy bili go i kopali, a gdy przestali, kazali mu natychmiast opuścić mieszkanie.

W toku realizowanych czynności, następnego dnia we wczesnych godzinach porannych, policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 22, 24 i 29 lat.

Okazało się, że sprawcą pobicia jest były partner kobiety oraz jego koledzy.

Wszyscy podejrzewani usłyszeli zarzuty pobicia i spowodowania uszczerbku na zdrowiu 36-latka. Za te przestępstwa grozi do 3 lat więzienia, ale dla 24 i 29-letniego sprawcy sąd może orzec wyższy wymiar kary z uwagi na to, że działali w warunkach recydywy.

Ponadto prokurator zastosował wobec całej trójki środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji połączonego z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego oraz zakazu opuszczania kraju.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra