- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Wyłudzał pożyczki przez internet. Na swoim koncie ma pobicia i bójki. Policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę

- REKLAMA -

Mężczyzna posługiwał się danymi osobowymi mieszkańca Pilzna. Na jego nazwisko wyłudził blisko 60 tys. złotych a także wypożyczył samochód, w którym podczas kontroli mundurowi znaleźli narkotyki. Za wcześniejsze przestępstwa oszust poszukiwany był listem gończym. Mężczyzna trafił do zakładu karnego.

Zaczęło się od tego, że do policjantów z komisariatu w Pilznie zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że otrzymał z banków informację o zaciągniętych na jego nazwisko pożyczkach i ratach do spłaty.

30-letni mieszkaniec powiatu dębickiego oświadczył, że żadnych pożyczek nie brał i nie ma pojęcia, jak mogło dojść do tej sytuacji. Na konto nieświadomego niczego, 30-letniego mieszkańca Pilzna, wyłudzono około 60 tysięcy złotych.   

W toku wykonywanych czynności funkcjonariusze ustalili, że związek z tą sprawą może mieć 30-letni mieszkaniec Tarnobrzega, obecnie przebywający w Tarnowie. Z posiadanych informacji wynikało, że mężczyzna aktualnie znajduje się na terenie Bochni. Porusza się wypożyczonym na nazwisko pokrzywdzonego bmw.

– Oszust został zatrzymany. Podczas kontroli, policjanci znaleźli w samochodzie amfetaminę. Funkcjonariusze poddali mężczyznę badaniu na zawartość narkotyków z wynikiem pozytywnym – wyjaśnia Łukasz Ostręga, rzecznik prasowy KPP w Bochni.

30-latek będzie odpowiadał za popełnione oszustwa, kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków oraz posiadanie środków odurzających.  

Mężczyznę na terenie Bochni zatrzymali policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni, kiedy kierował wypożyczonym na fałszywe dane bmw. Bocheńscy policjanci otrzymali współrzędne z GPS samochodu od policjantów z Pilzna. Po zatrzymaniu 30-letni oszust został przekazany podkarpackim policjantom. 

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra