- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Wójt Borzęcina nie ma koronawirusa. Są już wyniki badań!

- REKLAMA -

Przeprowadzone u Janusza Kwaśniaka, wójta Borzęcina a także jego najbliższych, którzy mieli kontakt z osobą zakażoną, badania laboratoryjne nie wykazały obecności RNA wirusa SARS-Cov-2.

Samorządowiec poinformował na FB, że w związku z ujemnymi wynikami badań i brakiem jakichkolwiek objawów zarażenia wystąpił do PPIS w Brzesku z wnioskiem o zwolnienie go z kwarantanny.

– Aktualnie oczekujemy na wyniki badań pozostałych, objętych kwarantanną pracowników Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Borzęcinie. W przypadku wyników negatywnych, zarówno Urząd, jak i GOPS niezwłocznie wrócą do pracy w trybie bezpośredniej obsługi interesanta – czytamy w komunikacie zamieszczonym na FB.

W związku ze wzrostem, wraz z początkiem tygodnia liczby osób zarażonych i objętych kwarantanną w gminie Borzęcin oraz w powiecie brzeskim, apeluję o zachowanie szczególnych środków ostrożności i stosowanie się do obowiązujących zaleceń, a w szczególności w zakresie: noszenia maseczek, zachowania dystansu społecznego i dezynfekcji rąk – apeluje samorządowiec.

ZOBACZ TAKŻE

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra