- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Wesprzyj 1,5 procentem podatku jedną z organizacji działających na terenie Bocheńszczyzny

- REKLAMA -

Do 2 maja mamy czas aby rozliczyć PIT za rok 2022 i jednocześnie możemy przekazać 1,5% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Powiat Bocheński tradycyjnie przedstawia listę organizacji z terenu Bocheńszczyzny, które starają się o taką formę wsparcia.

Dodatkowo w każdej chwili na stronie Narodowego Instytutu Wolności – www.niv.gov.pl można sprawdzić sprawozdania finansowe i merytoryczne ze swojej działalności wszystkich tych organizacji. Przekazanie 1,5% nic nie kosztuje, a jednocześnie jest to istotna pomoc dla wielu fundacji, także nie zapomnijcie o tym rozliczając swoje PITy.

-Chociaż 1,5% podatku może wydawać się kwotą niewielką, to dla organizacji pożytku publicznego jest istotnym wsparciem finansowym. Dlatego zachęcam Państwa do wspierania lokalnych organizacji, działających na terenie naszego powiatu dla dobra młodzieży, niepełnosprawnych czy seniorów. Jestem pewny, że wśród tych organizacji każdy znajdzie taką, która spełni jego oczekiwania co do idei która jej przyświeca. Pamiętajmy, że 1,5% jest od nas i dla nas – mówi Adam Korta Starosta Bocheński.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra