- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

W środku nocy do domu 43-latka wtargnęło dwóch mężczyzn. Grożąc pobiciem ukradli mu 500 zł

- REKLAMA -

Do mieszkającego samotnie 43-latka w nocy dobijało się dwóch mężczyzn. Gdy otworzył im drzwi okradli go. Policjanci z Bochni szybko ustalili miejsce pobytu sprawców, a następnie ich zatrzymali.

Do tego zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Kiedy zdezorientowany 43-latek otworzył drzwi do budynku wtargnęło dwóch znanych mu mężczyzn. 28-letni mieszkaniec gminy Bochnia oraz 41-latek z Krakowa. Obaj byli agresywni. Grożąc pobiciem zażądali pieniędzy.

Mężczyźni ukradli znalezione w portfelu 500 zł  po czym uciekli. 43-latek telefonicznie połączył się z numerem alarmowym i wezwał patrol policji, a przybyłym na miejsce policjantom dokładnie opisał zaistniałą chwilę wcześniej sytuację oraz wygląd sprawców. Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego wytypowali miejsce, w którym mogą znajdować się sprawcy.

Mundurowi zastali tam dwóch mężczyzn, którzy odpowiadali rysopisowi sprawców. W trakcie czynności oboje zachowywali się w stosunku do funkcjonariuszy agresywnie. Policjanci zatrzymali 28 i 41-latka, którzy przyznali się do kradzieży 500 zł  z domu 43-latka.

Mężczyźni dodali, że skradzionymi pieniędzmi  zapłacili za…dwie butelki alkoholu oraz taksówkę, która miała dostarczyć im wspominany trunek. Mężczyznom postawiono zarzut rozboju, za który grozi im kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. 

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Z Bochni

  29 listopada 2022 godzina 22:23

  Powinni natychmiast oddać 1000 zł a jak nie to zabrać wszystko co posiadają a jak nic nie mają to do przymusowej roboty żeby zarobili na to co ukradli i to podwójnie…

 2. Avatar

  Ciemny

  30 listopada 2022 godzina 21:55

  Aaaa Bzdek nie ma pieniędzy na światło uliczne a bierze się za szkołę muzyczną.. słaby gospodarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra