- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

W sobotę przy kościele św. Jana Nepomucena w Bochni zbiórka makulatury. Tym razem na wyposażenie przedszkola w Kamerunie

- REKLAMA -

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap.    informuje, że kolejna edycja akcji „Makulatura na misje”, odbędzie się w sobotę 28 sierpnia 2021r przy kościele św. Jana Nepomucena. Kontener na makulaturę będzie ustawiony w godz. 7.00 -16.00.

– Zapraszamy, więc wszystkich ludzi dobrej woli i o wrażliwym sercu do przyniesienia zużytego papieru, kartonu – zachęcają organizatorzy akcji.

Istnieje też możliwość wcześniejszego dostarczenia makulatury do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się teraz przy ul. KRZYŻANOWICKIEJ 68 (przedłużenie ul. Wygoda) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

Kartkę z potwierdzeniem oddania makulatury można przekazać do kancelarii parafialnej przy parafii św. Pawła Ap. lub organizatorom Akcji Makulatura na Misje w dniu zbiórki.

– Każdy przekazany przez nas kilogram makulatury pomoże wykończyć i wyposażyć w niezbędny sprzęt przedszkole w powstającym Centrum Dziecka w w bardzo biednej dzielnicy Cariere w Yaounde stolicy Kamerunu. Pomóżmy dzieciom ulicy – informuje Maria Ślusarz ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra