- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

W sobotę przedstawiciele PO na Bocheńszczyźnie będą rozmawiać z mieszkańcami o wzroście cen

- REKLAMA -

W sobotę od godz. 10.00 lokalni działacze Platformy Obywatelskiej spotkają się z mieszkańcami powiatu bocheńskiego na Placu Gazaris. Akcja jest elementem ogólnopolskiej kampanii. – Chcemy przedstawić nasz „pakiet ratunkowy dla polskich rodzin” chodzi o 20 proc. podwyżki dla sfery budżetowej, zmniejszenie rat kredytów, obligacje antydrożyźniane. Nasze projekty i pomysły są dziś bowiem jedyną receptą na wyjście z największego od kilkunastu lat kryzysu – zapewnia Krzysztof Nowak z PO w Bochni.

Według przedstawicieli PO w wyniku katastrofalnych błędów Rządu RP i Narodowego Banku Polskiego inflacja w Polsce osiągnęła rekordowo wysoki poziom, niespotykany od przeszło 20 lat. Na koniec kwietnia br. inflacja osiągnęła poziom 12,4%.

-Doprowadzono do tego, że ceny w sklepach zmieniają się już codziennie, a koszty zakupu dóbr codziennego użytku są coraz wyższe. Każdy widzi ludzi, którzy z niedowierzaniem kręcą głowami, patrząc na rachunki po odejściu od kasy. Za tę samą kwotę kupujemy coraz mniej. Dotyka to zwłaszcza ludzi najuboższych, emerytów, młodych i wielodzietne rodziny. Jednocześnie, dramatycznie wręcz wzrastają koszty kredytów. Mieszkanie dla Polaków staje się towarem niedostępnym, a posiadający już kredyty, z przerażeniem oczekują na kolejne decyzje o ich podniesieniu – wylicza Krzysztof Nowak.

5 komentarzy

5 Comments

 1. Avatar

  Anonim

  19 maja 2022 godzina 13:17

  Na szczęście PO już do koryta się nigdy więcej nie dopcha.

  • Avatar

   Obywatel miasta

   20 maja 2022 godzina 00:03

   Nowak to dopiero w Nowoczesnej był w Tarnowie a już jest w PO w Bochni obraca się jak kurek na dachu żenujące!!!

 2. Avatar

  Obywatel PL

  19 maja 2022 godzina 18:24

  Obyś miał rację…

 3. Avatar

  Tarnowianka

  19 maja 2022 godzina 20:56

  Nowak spalony w Tarnowie teraz miesza w głowach Bochniakom, z daleka od tego osobnika. Spotkałam go w Nowoczesnej – myśli tylko o sobie!!!

 4. Avatar

  Anonim

  22 maja 2022 godzina 07:58

  NOWAK KARJEROWICZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra