- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA. W sobotę „Makulatura na misje”. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na przedszkole i szkołę w Kamerunie

- REKLAMA -

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich DT przy parafii św. Pawła Ap. organizuje zbiórkę makulatury w ramach akcji „Makulatura na misje”. Zaplanowano ją w sobotę 6 maja przy kościele św. Pawła Apostoła w Bochni.

Kontener na makulaturę będzie ustawiony w godz. 7.00 -16.00.

Przekazując makulaturę, pomagamy wykończyć i wyposażyć w niezbędny sprzęt przedszkole i szkołę w powstającym Centrum Dziecka w bardzo biednej dzielnicy Cariere w Yaounde stolicy Kamerunu.

Najpilniejszą pracą, jak donosi s. Kolbena koordynatorka budowy Centrum Dziecka jest dokończenie muru oporowego, który zabezpiecza budynek szkoły przed zalewaniem go błotem w porze deszczowej.

Problemy finansowe sprawiają, że prace posuwają się bardzo powoli.

Dlatego zapraszamy, wszystkich ludzi dobrej woli i o wrażliwym sercu do przyniesienia zużytego papieru, kartonu – apeluje – Maria Ślusarz ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich DT przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.

Istnieje też możliwość wcześniejszego dostarczenia makulatury do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się teraz przy ul. KRZYŻANOWICKIEJ 68 (przedłużenie ul. Wygoda) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

Kartkę z potwierdzeniem oddania makulatury można przekazać do kancelarii parafialnej przy parafii św. Pawła Ap. lub organizatorom Akcji Makulatura na Misje w dniu zbiórki.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra