- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

W sobotę kolejna akcja „Zupa dla seniora”. Tym razem będzie to pyszny krupnik

- REKLAMA -

Na sobotę zaplanowano kolejną odsłonę akcji „Zupa dla seniora”. Posiłek będzie można odebrać o godz. 12 przy lokalu CARITAS obok Bazyliki św. Mikołaja w Bochni.

-Tym razem tak, jak zapowiadaliśmy oprócz gorącego krupniku z kawałkiem żeberka będzie też coś słodkiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów. Posiłek będzie serwowany w jednorazowych naczyniach – podkreśla Marta Mrzygłód, dyrektor Specjalistycznego Centrum Medycznego MOVEMED w Bochni, inicjatorka akcji.

To kolejna odsłona akcji. Poprzednio pod lokalem Caritas przy placu Św. Kingi w Bochni na seniorów czekało 60 porcji kapuśniaku.

Organizatorzy akcji przypominają, że mogą też dostarczyć posiłek potrzebującym seniorom. Chodzi o osoby starsze mające problem z poruszaniem się. Informacje w tej sprawie można przekazywać drogą mailową na adres: mmrzyglod@poczta.onet.pl lub bezpośrednio do siedziby Caritas przy Parafii Św. Mikołaja

Zupy dla seniorów gotuje Bar Gucio, żeberka przekazała masarnia Henryka Kołdrasa.

4 komentarze

4 Comments

 1. Avatar

  Mako

  01 grudnia 2022 godzina 18:39

  Iła ostatnio porcji zostało wydanych

 2. Avatar

  Stary, samotny Bochnianin

  03 grudnia 2022 godzina 15:37

  Skorzystałem z dowozu /z przymusu, problemy z chodzeniem/, dowieźli, zupka gorąca, dużo mięsa, bogata w smaki, po prostu pyszna. Do tego kawałek ciasta i kilka pierniczków, brawo Caritas, wspaniała inicjatywa, pięknie Wam dziękuję…

  • Avatar

   Sobotnia Zupa

   04 grudnia 2022 godzina 22:58

   Cieszymy się, że jest Pan zadowolony. Zupa jest inicjatywą prywatnego darczyńcy, ale Caritas bardzo pomaga. W styczniu również może Pan liczyć na ciepłą zupę. Dziękujemy za dobre słowo.

 3. Avatar

  Bolec

  03 grudnia 2022 godzina 20:44

  Ile tej zupy nieschodzi i się wylewa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra